reklama

Skype přináší funkci, kterou ocení uživatelé bez účtu

Skype přináší funkci, kterou ocení uživatelé bez účtu
2019-12-18T11:30:13+01:00
• 18. 12. 2019

Zdroj: Skype

1

Skype rozhodně nepatří mezi nejlepší komunikační nástroje na trh. To ale neznamená, že nemůžeme ocenit snahu Microsoftu dostat jeho aplikaci na vyšší level. Redmondská společnost totiž do své aplikace nyní přidala další funkce a vylepšení. Mobilní a desktopová verze obvykle dostávají různé aktualizace, ale mnohdy se dočkají stejných funkcí. 

Skype myslí i na ostatní uživatele

Nejnovější aktualizace aplikace Skype přináší jednu funkce, která je dostupná nejen pro mobilní, ale také desktopovou verzi. Konkrétně jde o novinku zvanou Meet Now. Až dosud jste mohli na „schůzky“ vytvořené pomocí aplikace pozvat pouze ostatní uživatele služby, nikoliv uživatele, kteří Skype účet neměli. 

A to se nyní Microsoft rozhodl změnit, protože funkce Meet Now umožňuje uživatelům vytvořit schůzku a pozvat kohokoli pouze sdílením odkazu, včetně uživatelů bez Skype účtu. Společnost tuto funkci zavedla pro všechny uživatele, kteří používají Android, iOS a iPadOS. Pokud ještě aktualizaci nemáte dostupnou, buďte trpělivý – může trvat i několik dní, než se dostane na všechny trhy. 

Kromě nové funkce Meet Now, nejnovější aktualizace přidává několik vylepšení pro Android uživatele. Přesněji se tito uživatelé dočkali nových možností u fotoaparátu, kdy aplikace umožňuje například skenovat a odesílat dokumenty. 

Zdroje: phonearena.com, phoneworld.com.pk

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Hmm, používám aktivně 6 kecálků, a Skype rozhodně mezi nejlepšími je – ať už jde o plánování hovorů, velikost příloh, sdílení plochy, posílání peněz, o kvalitě hromadných videokonferencí nemluvě, levné je i volání na telefonní čísla… A velký bonus je real-time překladač hovorů… Který jiný je tak komplexní? A protože není dost cirkusácký tak nepatří mezi nejlepší komunikační nástroje na trhu? To z pohledu puberťáka :-D Dost konkurenčních dokonce není ani multiplatformní, a to je slušný fail :-) za mě určitě v top3 👍

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim