iPhone SE2 zřejmě prvně na videu

iPhone SE2 zřejmě prvně na videu
2019-12-19T15:44:43+02:00
• 19. 12. 2019
1

Nějakou dobu se spekuluje o příchodu druhé generace iPhonu SE. Ten původní byl uveden na trh v roce 2016 a po čtyřech letech bychom se měli dočkat druhé generace. Spekulace byly celkem divoké, ale zatím jsme netušili, jak bude vypadat. Nějaká představa zde byla, ale nyní se konečně dozvídáme, co vlastně čekat.

iPhone SE2 prvně na videu?

Původně jsme očekávali, že se využije původní design iPhone SE, jen budou použity modernější komponenty. Na internetu se ale objevilo první video odhalující design novinky iPhone SE2. Zatím nemáme jistotu, že se skutečně jedná i zmiňovaný model. Klidně se může jednat o maketu, nebo se nám naskýtá pohled na prototyp.

Jak je vidět, základní design bude převzat z aktuálních modelů iPhone 11 Pro, přičemž přední strana bude mít standardní výřez, kde bude umístěna celá sada senzorů pro rozpoznání obličeje. Čtečka otisků prstů zde tedy nebude.

Zatím to tedy nepřipomíná původní iPhone SE, ale při pohledu na bok mobilu jde vidět, že aspoň zde bude mít něco společného s dřívějším modelem. Boční strany nebudou tak moc zaobleny a samotná tlačítka budou výraznější. Dalo by se říci, že se jedná o hybrid. Otázkou je, jak bude nastavena cena, ale vzhledem k obsažení tří foťáků na zadní straně, nebude iPhone SE2 ten nejlevnější kousek od Applu.

Kromě toho se spekuluje, že bychom se v roce 2020 mohli dočkat minimálně čtyř modelů – iPhone 12, iPhone SE2, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Nejlevější bude pravděpodobně iPhone 12, ale na takové závěry je ještě brzy a budeme si muset počkat na bližší informace.

Zdroj: twitter.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vždyť to je 11 pro max

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat