reklama

Huawei zřejmě pracuje na flip fotoaparátu

Huawei zřejmě pracuje na flip fotoaparátu
2019-12-24T19:30:32+01:00
• 24. 12. 2019

Pokud jde o design chytrých telefonů, současnými trendy jsou nejen výřezy v displeji, ale malé kulaté „průstřely“ nebo displej kompletně bez rámečků. Telefony bez rámečků a výřezu v displeji pak nabízí vysouvací fotoaparáty, jako například model Mi MIX 3. Dalším takovým příkladem může být Samsung Galaxy A80. Ovšem nedávno publikovaný patent odhaluje, že na takové konstrukci pracuje i společnost Huawei. 

Huawei může nabídnout nový design

Podle všeho se zdá, že Huawei podal patent na zařízení s designem flip fotoaparátu, tak jako nabízí Zenfone 6. Patent byl následně 17. prosince letošního roku zveřejněn World Intellectual Property Office. 

Zatímco design jakoby z oka Zenfone 6 vypadl, Huawei místo duálního fotoaparátu použije hned tři fotoaparáty. Trojice fotoaparátů pak bude možné otočit až o 180°. Jeden z fotoaparátů by pak měl být ultra-širokoúhlý, čímž uživatelé budou moci vytvořit širokoúhlé selfies. 

První takový model by se na trh mohl dostat již v průběhu příštího roku, pravděpodobně na jaře. Uvidíme, zda se takového modelu skutečně dočkáme. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim