Chytrá domácnost levně a kvalitně: TOP světla nyní v akci! sponzorovaný článek

Chytrá domácnost levně a kvalitně: TOP světla nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-12-16T13:29:09+02:00
• 16. 12. 2019

Chytrá domácnost: ovládejte své světlo z čehokoliv!

Před nedávnem si pro vás internetový obchod Gearbest připravil nabídku na populární osvětlení od Xiaomi, známé pod názvem Yeelight. Nyní pro vás má novou nabídku, a to konkrétně na zavěšený inteligentní lustr.

Za krásných 2 061 Kč dostanete skvělou závěsnou lampu či spíše lustr, který můžete ovládat pomocí hlasu, svého telefonu či pomocí chytrého náramku MiBand. Samozřejmostí je taktéž ovládání pomocí vypínače ve zdi. Ovšem to již může být menší přežitek, když na to máte například smartphone. Xiaomi Yeelight patří do rodiny světelných produktů Yeelight, která se vyznačuje dobrou světelností a dlouhotrvající kvalitou.

Lustr je díky certifikaci IP60 odolný proti prachu, navíc aktivně odvádí teplo, takže se nemusíte obávat žádného poškození LED osvětlení. Světlo můžete ovládat pomocí bluetooth ovladače, na kterém můžete nastavovat jas světla či teplotu osvětlení. Lustr spolupracuje s IFTTT, tedy si můžete nastavit mnoho možností spouštění, ztlumení, zjasňování a zhasínání světla. Krom toho se dá také nastavit i různá barva světla. Doba svícení je 40 000 hodin.

Pokud vás tedy tento lustr oslovil, určitě navštivte stránky eshopu Gearbest, kde můžete tento produkt za koupit. Pokud použijete náš odkaz, zaplatíte jen 2 061 Kč! (z původních 3 483 Kč) Ovšem pozor, nabídka je časově omezená, proto s nákupem příliš neváhejte! Kupujte ZDE

Yeelight světlo za pár kaček

Jedná se o povedenou LED lampu od známého výrobce, kterou můžete ovládat i telefonem. Pokud hledáte vhodný doplněk do domácnosti, tento by vám mohl přijít vhod. Přesněji se jedná o lampičku od výrobce Yeelight, která je vybavena LED žárovkou od společnosti Osram. Ovládání probíhá buď pomocí vypínače (na zdi); pomocí snímání vašeho pohybu či pomocí vašeho telefonu.

Yeelight lustr si můžete pořídit v obchodě Gearbest za výrazně nízkou cenu díky vánoční nadílce. Cena klesla na krásných 1 495 Kč.Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat