reklama

Apple News přináší denní e-mailový newsletter

Apple News přináší denní e-mailový newsletter
2019-12-07T19:06:26+01:00
• 8. 12. 2019

Apple News přináší novinku v podobě e-mailového oznámení na bázi denního zpravodajství pod názvem „Dobré ráno“. Dříve se uživatelé mohli přihlásit k zasílání e-mailových upozornění od Apple News na vybrané příběhy. Nyní se zdá, že Apple tento způsob formalizuje do pravidelného denního newsletteru. 

Apple News nabízí Dobré ráno

Apple mimo jiné prohlásil, že každé ráno nabídne nejlepší zprávy a analýzy z nejdůvěryhodnějších zdrojů. Apple News je kromě toho prý nejoblíbenější zpravodajskou aplikací pro iPhone. Vydavatelé obvykle uvádějí v aplikaci velké počty dostupných stránek, ale snaží se zpeněžit své publikum reklamou. 

Společnost Apple novou službu News+ představila začátkem letošního roku. V té době nabízela přes 300 časopisů a novin, a to za pouhých 227 Kč bez DPH měsíčně. Nicméně, první e-mail Dobré ráno obsahuje mimo jiné zdroje titulků a shrnutí od The Washington Post, Reuters, LA Times a The Hollywood Reporter. Shrnutí jsou napsána redakčním týmem Applu, přičemž se nejedná pouze o citace ze zdrojových článků. 

Zdá se ale, že v současné chvíli neexistuje žádný způsob, jak spravovat nastavení e-mailových upozornění v aplikaci News. Někteří uživatelé tak mohou být zmateni, protože se vysloveně nepřihlásili k odběru newsletteru. 

Zdroj: ww.9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim