reklama

Aplikace OnePlus Gallery se dočkala dvou nových funkcí

Aplikace OnePlus Gallery se dočkala dvou nových funkcí
2019-12-07T15:00:25+01:00
• 7. 12. 2019

Aplikace OnePlus Gallery se dočkala dalšího instalačního balíčku, který přináší řadu novinek, včetně obvyklých oprav chyb a vylepšení stability aplikace. Ovšem co se nových funkcí týká, dočkali jsme se například dalšího způsobu třídění fotografií či zvětšování videí. 

OnePlus Gallery přináší funkci pro zvětšení videí

Funkce pod názvem video zoom dorazila do aplikace s verzí 3.7.13. Ta umožňuje dvojitým klepnutím svisle vyplnit celý displej telefonu tak, jako to známe například u iOS přehrávače. Video lze ale zvětšit také gesty, kdy dva prsty přitáhnete k sobě (toto gesto se používá u YouTube videí). 

Pokud jde o funkcí třídění fotografií, tak ta se objevila až ve verzi 3.7.19. I tato verze je nyní ke stažení zdarma. Nicméně, funkce se nachází v části Nastavení -> Seřadit podle. Díky tomu si můžete nechat veškeré fotografie uspořádat podle data pořízení či podle data, kdy jste mediální soubory do telefonu přidali. 

Jestliže si chcete vyzkoušet obě nové funkce, musíte si stáhnout nejnovější verzi aplikace OnePlus Gallery. Jedná se o verzi 3.7.19. Pokud ji nevidíte v Obchodě Play, můžete si aktualizaci stáhnout prostřednictvím APK souboru ZDE.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim