reklama

Amazon představil Echo Input Portable

Amazon představil Echo Input Portable
2019-12-06T15:50:56+01:00
• 7. 12. 2019

Společnost Amazon do modelové řady Echo zařazuje další zajímavý přírůstek v podobě chytrého reproduktoru. Zařízení dostalo přesný název Echo Input Portable a jeho největší přednostní bude možnost přenášení bez potřeby připojení k elektrické síti. V každém případě převezme designové zpracování od svých předchůdců v produktové sérii. Americký producent neváhal nasadit velmi přijatelnou prodejní cenu.

Téměř půl dne zábavy

O kvalitní zvukový výstup se stará 360stupňový reproduktor doplněný o čtyři mikrofony, které by měli být schopni rozpoznat hlasové příkazy i ze vzdálenějších místností. Oproti ostatním zástupcům hlavně získal 4 800mAh baterii, u níž slibují až 10hodinovou výdrž na jedno plné nabití. Dále je konstrukce osazena ovladačem hlasitosti, tlačítkem pro ztišení, vypínačem, čtyřmi LED indikátory či zdířkou pro microUSB kabel.

Chybí AUX vstup, který částečně supluje bezdrátová technologie Bluetooth. Ze známých funkcí můžeme kupříkladu zmínit poslouchání aktuálních zpráv, počasí, nastavení budíku, ovládání chytrých zařízení v domácnosti, přehrávání hudby přes podporované služby Amazon Prime Music, Jio Saavn, Hungama Music, Gaana, Apple Music nebo poslech audio knih díky Amazon Kindle, Audible.

Momentálně je dostupnost omezena pouze na indický trh, nicméně v neupřesněnou dobu má dojít také k uvolnění do celosvětového prodeje. Předprodej za cenu v přepočtu 1 615 Kč trvá do 18. prosince, kdy ihned poté začne volný prodej za mírně zvýšenou cenu okolo 1 938 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim