reklama

Xiaomi možná pracuje na skládacím telefonu s pěticí fotoaparátů

Xiaomi možná pracuje na skládacím telefonu s pěticí fotoaparátů
2019-11-12T13:30:28+01:00
• 12. 11. 2019

Čínský technologický gigant Xiaomi nedávno na trh uvolnil svůj zbrusu nový kousek pod názvem Xiaomi Mi Note 10.  Hlavním lákadlem tohoto kousku jsou zadní fotoaparáty. Na zadní straně se totiž objevila hned trojice fotoaparátů, přičemž primárním senzorem je 108megapixelový snímač – stejný se objevil u Mi MIX Alpha. Kromě toho je telefon vybaven ultraširokoúhlým 20megapixelovým fotoaparátem a 5megapixelovým teleobjektivem. Na přední straně se pak nachází 32megapixelový fotoaparát.

Xiaomi si hraje se skládacím telefonem

Nyní se zdá, tedy alespoň podle zveřejněného patentu, že si Xiaomi pohrává s myšlenkou v podobě skládacího telefonu. Ten by měl mít až pět vysouvacích fotoaparátů. Jak si z přiložených snímků můžete všimnout, telefon by nabízel podobný skládací mechanismus jako Huawei Mate X.

Skvělé na tomto Xiaomi konceptu je, že pětice fotoaparátů může směřovat směrem dozadu a dopředu. To v praxi znamená, že pro vytvoření selfie byste mohli využít až pětice fotoaparátů. Je však důležité poznamenat, že tento skládací telefon je prozatím jen na papíře. Není zde tedy žádná záruka toho, že bychom se takového smartphonu od Xiaomi skutečně dočkali. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim