reklama

Choetech USB-C kabel s Lightning koncovkou nyní v akci za 411 Kč! sponzorovaný článek

Choetech USB-C kabel s Lightning koncovkou nyní v akci za 411 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-11-12T15:21:11+01:00
• 12. 11. 2019

Výrobci do svých notebooků v posledních letech přidávají nový typ konektoru USB-C. Takový Apple tento směr prosazuje, a to ve velkém. Díky této integraci můžete například k novému iPadu připojit stejnou nabíječku jako na MacBook a především také externí monitor, a to až s rozlišení 5K HDR. Dokonce lze nabíjet iPhone nebo jiné zařízení skrze nový konektor. Pokud si však chcete zakoupit USB-C kabel s koncovkou Lightning, vyjde vás to pěkně draho. Ovšem ne díky našemu slevovému kupónu.

Choetech nabízí jedinečnou slevu

Zahraniční obchod Choetech začal prodávat nový USB-C kabel, jehož koncovkou je konektor Lightning. V praxi to znamená, že například do svého MacBooku s USB-C můžete připojit iPhone bez nutnosti redukce. Prostřednictvím kabelu P0036 CHOETECH toto zvládnete rychle a levně. Nutno podotknout, že tento kabel disponuje nejnovější certifikací přímo od Applu. Máte tedy záruku pořádné kvality. 

Originální Choetech kabel na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu Choetech je však po dobu prvního týdne jen za 514 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón 6AFCUC, zaplatíte jen 411 Kč!  Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim