reklama

Outlook testuje integraci Gmail, Disk Google a Kalendář Google

Outlook testuje integraci Gmail, Disk Google a Kalendář Google
2019-11-26T13:40:45+01:00
• 26. 11. 2019

Společnost Microsoft podle všeho plánuje integrovat služby Gmail, Disk Google a Kalendář Google do svého webového poštovního klienta Outlook. Softwaroví inženýři měli začít tuto integraci testovat na některých účtech, přičemž jeden z uživatelů na Twitteru se přístupem k novinkám pochlubil. Po procesu rychlého nastavení jednoduše propojíte účet Google s účtem od Microsoftu. Gmail, Dokumenty na Disku a Kalendář Google se pak automaticky zobrazí ve webovém rozhraní Outlook. 

Outlook testuje integraci Google služeb

V praxi je webové rozhraní velice podobné aplikaci Outlook pro operační systém Android a iOS. K dispozici tak jsou doručené zprávy pro jednotlivé účty. V současné chvíli by se mělo jednat o první testování, tudíž nelze například přidat více než jeden Google účet a přepínat mezi Outlookem a Gmailem. Pokud se o to pokusíte, účty obnoví celou stránku.

Na druhou stranu se máme na co těšit. Disk Google totiž podporuje dokumenty a soubory. Díky tomu je můžete velice rychle a jednoduše připojit k e-mailům Outlook nebo Gmail. V současné chvíli není jasné, kdy se novinka rozšíří mezi veřejnost. Je ale jasné, že Microsoft cílí na uživatele, kteří používají ke své práci více než jeden účet. 

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat