reklama

Outlook testuje integraci Gmail, Disk Google a Kalendář Google

Outlook testuje integraci Gmail, Disk Google a Kalendář Google
2019-11-26T13:40:45+01:00
• 26. 11. 2019

Společnost Microsoft podle všeho plánuje integrovat služby Gmail, Disk Google a Kalendář Google do svého webového poštovního klienta Outlook. Softwaroví inženýři měli začít tuto integraci testovat na některých účtech, přičemž jeden z uživatelů na Twitteru se přístupem k novinkám pochlubil. Po procesu rychlého nastavení jednoduše propojíte účet Google s účtem od Microsoftu. Gmail, Dokumenty na Disku a Kalendář Google se pak automaticky zobrazí ve webovém rozhraní Outlook. 

Outlook testuje integraci Google služeb

V praxi je webové rozhraní velice podobné aplikaci Outlook pro operační systém Android a iOS. K dispozici tak jsou doručené zprávy pro jednotlivé účty. V současné chvíli by se mělo jednat o první testování, tudíž nelze například přidat více než jeden Google účet a přepínat mezi Outlookem a Gmailem. Pokud se o to pokusíte, účty obnoví celou stránku.

Na druhou stranu se máme na co těšit. Disk Google totiž podporuje dokumenty a soubory. Díky tomu je můžete velice rychle a jednoduše připojit k e-mailům Outlook nebo Gmail. V současné chvíli není jasné, kdy se novinka rozšíří mezi veřejnost. Je ale jasné, že Microsoft cílí na uživatele, kteří používají ke své práci více než jeden účet. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim