reklama

Huawei brzy uvede model Nova 5T Pro

Huawei brzy uvede model Nova 5T Pro
2019-11-26T12:40:29+01:00
• 26. 11. 2019

Nový model s názvem Nova 5T Pro začíná pomalu vyplouvat na povrch, a to tentokrát kvůli čerstvému záznamu v databázi Android Enterprise u společnosti Google, která se v posledních měsících stává poměrně věrohodným zdrojem kolem připravovaných zařízení. Čínský výrobce jej postaví hned vedle posledního zástupce Nova 5T, jehož premiéra proběhla letos před koncem letních prázdnin.

O třídu nahoru

Součástí výpisu specifikací je sice pouze několik prvků, ale další klíčovou výbavu můžeme zřejmě převzít z telefonu Honor 20 Pro, protože i původní model Nova 5T vychází z Honoru 20. Nicméně stránky Googlu počítají s 5,5palcovým displejem, pod nímž poběží 8GB operační paměť RAM, dvě různé velikosti interního úložiště (128/256 GB) nebo překvapivě starší verze operačního systému Android 9.0 Pie. Nelze vynechat čtečku otisků prstů či bezdrátovou technologii NFC.

Ze zmiňovaného Honoru 20 Pro by modelu Nova 5T Pro jistě slušel osmijádrový procesor Kirin 980 od firmy HiSilicon, 48megapixelový senzor u hlavního fotoaparátu nebo 4 000mAh baterie podporující rychlé 22,5W nabíjení. Každopádně zveřejněný snímek potvrzuje designové zpracování velmi blízké telefonu Nova 5T. Nakonec zůstaňte naladěni, další informace budou přicházet v nejbližší době.

Zdroje: gsmarena.com, androidenterprisepartners.withgoogle.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim