reklama

Google Fotky získávají upravené menu a třídění alb

Google Fotky získávají upravené menu a třídění alb
2019-11-12T20:39:28+01:00
• 13. 11. 2019

Zdroj: Google.com

1

Každou chvíli se objevuje nová funkce pro Google Fotky a nyní zde máme dvě novinky, které se začínají pomalinku šířit. V některých případech dojde k aktivaci skrze servery Googlu, ale prakticky je nutné mít aplikaci Google Fotky ve verzi 4.29 nebo 4.30. Bohužel zatím nemáme k dispozici instalační APK balíček.

Google Fotky a menu

Již před dvěma měsíci jsme vás informovali, že si Google pohrává s menu při zobrazení detailu fotografie. V horním pravém rohu se nachází menu, kde jsou dostupné základní funkce, ale při dnešních velikostech smartphonů je pro mnohé nedostupné.

Proto Google zapracoval a přesunul všechny položky do informativní části, kterou zobrazíte gestem tažením prstu nahoru ze spodní části displeje. Hned v prvním řádku se nachází funkční tlačítka, následuje základní popis, informace o fotografii a poloha. Díky tomuto uspořádání jsou dostupnější některé funkce.

Kromě této novinky, kterou byste měli obdržet v dohledné době, měli byste mít v aplikaci již nyní možnost třídění alb. K dispozici jsou jen tři možnosti, přičemž v základu je zvolena možnost Nejnovější fotka. Následně lze zvolit Naposledy upraveno a pak název alba.

Zdroj: ww.9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jujda, toho jsem si všiml už dřív, ale měl jsem za to, že jsem jen nevšímavej, že to už tam bylo! Nokia 3.2 – android one – by to asi vysvětloval. Poslední záplata měla kolem 500mb.
Koukám, že Nokie se stará o své ovečky asi dobře :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim