reklama

Audiohračky pro malé i velké – JBL sponzorovaný článek

Audiohračky pro malé i velké – JBL [sponzorovaný článek]
2019-11-13T06:28:43+01:00
• 13. 11. 2019

JBL je americká společnost, která byla založena v roce 1946. Název značky vznikl z počátečních písmen zakladatele společnosti, Jamesa Bullough Lansinga. Společnost JBL se zabývá výrobou profesionální audiotechniky například pro zvučení koncertů, zažívá však také obrovský boom v oblasti menších audio zařízení, jako jsou například přenosné bluetooth reproduktory, sluchátka nebo soundbary. Oblíbené jsou především díky vysokému důrazu na kvalitu produkovaného zvuku, ale také samotný moderní design přidává JBL zařízením na oblíbenosti.

Přenosné reproduktory JBL flip a JBL charge

Velice oblíbenými produkty jsou právě přenosné reproduktory jako například JBL flip a JBL charge. Ty mají v oblibě nejen dospívající. K dispozici je celá řada přenosných reproduktorů této renomované značky v různých cenových kategoriích. Například JBL Flip se pyšní výkonem 16 W, kapacitou vestavěné Li-Ion nabíjecí baterie 3000 mAh, díky které se můžete oddávat poslechu oblíbené hudby až po dobu 12 hodin. Kvalitní zpracování, voděodolná konstrukce a robustní provedení ochranného gumového krytu dělá z JBL Flipu perfektního společníka pro sport i relax. Díky vestavěnému mikrofonu a bluetooth spárování můžete přes reproduktor JBL Flip přijímat také hovory.

Reproduktor JBL Charge

Ještě o něco lepší parametry má přenosný reproduktor JBL Charge. JBL Charge nabízí téměř dvojnásobný výkon – 30 W. Také kapacita baterie, a tím pádem i délka hraní, je u JBL Charge vyšší. JBL Charge vydrží hrát až 20 hodin, za kterými stojí kvalitní Li-Ion baterie s kapacitou 7500 mAh. Voděodolnost, gumový ochranný kryt, kvalitní zpracování a samozřejmě perfektní zvukový výstup je u JBL charge, stejně jako u JBL flip, naprostou samozřejmostí.

Reproduktor JBL Flip

Barevná party díky JBL Pulse

S JBL Pulse získáte kromě perfektního hudebního zážitku také skvělou atmosféru díky třem přizpůsobitelným 360° barevným efektům. Díky JBL Pulse bude každá party ještě jedinečnější. K tomu voděodolnost, perfektně čistý zvuk a až 12 hodin reprodukce hudby – to je JBL Pulse.

Bluetooth bezdrátová sluchátka

Kromě přenosných bluetooth reproduktorů JBL flip a JBL charge stojí za zmínku také pestrá nabídka bezdrátových bluetooth sluchátek. Vybírat můžete mezi různými modely, ať už peckami přímo do uší, za uši, nebo čelenkovými přes hlavu. Všechna sluchátka mají společného jmenovatele, kterým je perfektní a čistý zvuk, o který jde především.

Vodotěsná sluchátka JBL Endurance

Ať už vybíráte mezi přenosnými reproduktory, bezdrátovými bluetooth sluchátky, soundbary nebo čímkoli dalším, značka JBL je perfektní volbou zaručující naprostou spokojenost všem, bez ohledu na věk.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim