reklama

Dvě série seriálu See od Applu stojí téměř čtvrt miliardy dolarů

Dvě série seriálu See od Applu stojí téměř čtvrt miliardy dolarů
2019-11-09T15:00:50+01:00
• 9. 11. 2019
1

Nová streamovací služba Apple TV+ byla v pátek minulého týdne oficiálně spuštěna, přičemž doposud nabízí ke sledování pouhé čtyři originální pořady z dílny Applu. Jedním z těchto pořadů je See, tedy post-apokalyptická fantasy série v hlavní roli s Jasonem Momoou. Celý příběh se odehrává stovky let v budoucnosti, kde zbývající lidé na planetě Zemi jsou zcela slepí. 

See prozatím Apple stál nemalý peníz

Francis Lawrence, který celý seriál produkoval a režíroval, hovořil se zahraničním serverem Business Insider o celkovém rozpočtu a dalšími podrobnostmi týkající se série. Z rozhovoru vyplývá, že Apple a celý produkční tým se setkal s několika slepými konzultanty, kteří do příběhu přinesli hned několik nápadů, které pak Apple použil při tvorbě prvních epizod. 

Celý příběh je založen na vzdálené budoucnosti, ve které žije pouze hrstka lidí, kteří jsou slepí. Příběh také tlačí důraz na to, jak by taková budoucnost mohla vypadat a co by ve skutečnosti zůstalo. 

Hollywoodský reportér minulý měsíc uvedl, že seriál See bude stát zhruba 240 mil. dolarů, a to za pouhé dvě sezóny. Samotný Francis Lawrence v rozhovoru prozradil, že série je skutečně drahá, ale rozpočet nepřekročí.  Nutno podotknout, že Lawrence režíroval velice populární filmy, například Hunger Games, Mockingjay a podobně. 

Zdroj: businessinsider.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Hloušek

10. 11. 2019, 15:49
Android aplikace

Hunger games nepokládám za snímek ke shlédnutí a to mám velice rád žánr který navozuje…Apple TV skončí tak rychle jak začala kvůli takovým rozpočtům…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim