reklama

iPhone SE 2 bude zřejmě startovat na 8 778 Kč bez DPH

iPhone SE 2 bude zřejmě startovat na 8 778 Kč bez DPH
2019-10-16T11:30:12+01:00
• 16. 10. 2019

Společnost Apple svůj kompaktní a populární model iPhone SE představila před třemi lety, tedy v roce 2016. V té době se jednalo o naprosto úchvatný stroj, který disponoval skvělými hardwarovými specifikacemi v těle iPhone 5s. Třešničkou na dortu pak byla nízká cena, díky které se iPhone SE stal opravdu populárním telefonem. 

iPhone SE 2 bude levný a výkonný stroj

Ovšem od té doby jsme se nástupce nedočkali. V minulosti se na internetu objevila celá řada spekulací, bohužel u těch se také zůstalo. Poslední dobou ale spekulace opravdu sílí, přičemž iPhone SE 2 by se měl na trh dostat v prvním čtvrtletí příštího roku. S největší pravděpodobností se bude jednat o model s designem iPhone 8, přičemž hardwarové specifikace nebyly dosud nijak specifikovány.

Nicméně, velice populární a přesný analytik Ming-Chi Kuo ve své poslední zprávě informoval o tom, že právě druhá generace bude stát 399 amerických dolarů, tj. 8 778 Kč bez DPH. Analytik kromě toho prohlásil, že iPhone SE 2 bude vybaven procesorem A13 Bionic. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak bude zřejmě starat operační paměť s kapacitou 3 GB. K dispozici by měla být také vnitřní 64 a 128GB úložiště pro ukládání soukromých dat. V prodeji pak budou celkem tři barevné varianty – šedá, stříbrná a červená. 

Ming-Chi Kuo předpokládá, že právě tento model bude vzhledem k nízké počáteční ceně velice populární, přičemž Apple by měl díky iPhone SE 2 získat nové zákazníky ve střední třídě. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim