reklama

iOS 13.1.3 přináší důležité opravy nejen pro Apple Watch

iOS 13.1.3 přináší důležité opravy nejen pro Apple Watch
2019-10-16T13:30:47+01:00
• 16. 10. 2019

Společnost Apple v průběhu včerejšího večera zveřejnila další aktualizace pro své operační systémy iOS 13, iPadOS 13 a macOS Catalina. Právě mobilní systémy přináší poměrně mnoho novinek, respektive důležitých oprav. Pojďme si nové instalační balíčky společně představit. 

iOS 13.1.3 opravuje zásadní problémy

Apple vydal iOS 13.1.3 pro širokou veřejnost. Tato aktualizace přináší několik důležitých oprav chyb, přičemž společnost se zaměřila také na vylepšení výkonu systému. Konkrétně iOS 13.1.3 řeší problém, který mohl zabránit zazvonění nebo zavibrování zařízení při příchozím volání. Kromě toho opravuje problém, jenž mohl zabránit otevření pozvánky ke schůzce v Mailu. 

Mezi další opravy patří řešení problému, který mohl po přechodu mezi letním a zimním časem zabránit správnému zobrazení dat v aplikaci Zdraví. Dále opravuje problém, který mohl po obnově ze zálohy na iCloudu zabránit stažení nahrávek z Diktafonu.

Také řeší problém, který mohl při obnově ze zálohy na iCloudu zabránit stažení aplikací či který mohl zabránit spárování Apple Watch. Předchozí verze operačního systému měla také problém, jenž mohl na Apple Watch zabránit příjmu oznámení. 

Dále iOS 13.1.3 opravuje problém, který mohl v některých vozidlech způsobit odpojení rozhraní Bluetooth, zlepšuje zlepšuje spolehlivost připojení Bluetooth sluchadel a náhlavních souprav, a zrychluje spouštění aplikací, které používají Game Center. 

Osobně doporučuji tento instalační balíček stáhnout a nainstalovat. Měl jsem dlouhodobě problémy se spárováním Apple Watch s iPhone XS, přičemž na hodinkách se mi nezobrazovaly notifikace. Nyní je vše v pořádku. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim