reklama

TOP bezdrátová sluchátka a dron od Xiaomi ve slevě! sponzorovaný článek

TOP bezdrátová sluchátka a dron od Xiaomi ve slevě! [sponzorovaný článek]
2019-09-03T18:00:32+01:00
• 3. 9. 2019

Xiaomi FIMI dron za skvělou cenu

V dnešní době se do podvědomí lidí dostává především virtuální realita, ale ještě jedno odvětví se začíná rozrůstat, a to drony. Nyní máte možnost exkluzivně získat kompaktní a kvalitní dron od Xiaomi, a to díky internetovému obchodu Geekbuying.

Jedná se o malého kompaktního drona v obvyklém tvaru, díky čemuž vás dron zaujme už na první pohled. Xiaomi FIMI disponuje šestiosým gyroskopem pro zajištění bezproblémového letu a kvalitní kontrolou. Ovládat dron můžete dvěma způsoby, buď použijete přiložený ovladač, anebo využijete mobilní aplikaci a váš smartphone. Samotný dron má dolet až 500 metrů. Ve vzduchu dron vydrží 25 minut díky baterii o kapacitě 2 000 mAh. Nabíjet jej pak budete pouhých 60 minut.

Dron má standardní letové dovednosti jako let rovně, zpět či klesání a stoupání. Mezi zajímavou vlastnost patří tlačítko automatického návratu, které dovede dron zpět na pozici, odkud vzlétl. E-shop nabízí dron v jedné variantě, a to model se zabudovanou kamerou. Zabudovaná kamerka u tohoto modelu dosahuje poměrně zajímavých výsledků, jedná se totiž o čip, který dokáže nahrávat videa s rozlišením 1080 p. Díky tomu nahrajete nejen skvěle vypadající videa, ale také se budete lépe orientovat.

Dron od Xiaomi můžete ovládat také pomocí klasického ovladače, který je součástí balení. Pravděpodobně však budete dron ovládat svým telefonem. Xiaomi FIMI je kompatibilní nejen s operačním systémem Android, ale také iOS.

Originální dron Xiaomi FIMI na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 7 223 Kč (z původních 10 354 Kč). Pokud ale zadáte náš kupón 3GIGHPYP, zaplatíte jen 6 138 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Navíc nebudete platit celní poplatky a dopravu, neboť bude zboží posláno z evropského skladu. Do rukou se vám tak dron dostane maximálně do pěti pracovních dnů. Kupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka Havit G1 za bezkonkurenční cenu

Geekbuying nabízí bezdrátová sluchátka Havit G1 s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 1 078 Kč. Cena je jen krátkodobá, jelikož jde o letní akci. Koncem září půjde cena nahoru, předpokládáme alespoň o dvě stě korun českých. Nyní si tak můžete zakoupit nová kompletně bezdrátová sluchátka od Havit za cenu 1 078 Kč a získáte tak více než den hraní, automatické párování či Bluetooth ve verzi 5.0. Ovšem pozor, pokud zadáte náš kupón, zaplatíte ještě méně!

Za přijatelnou získáte skvělá bezdrátová sluchátka Havit G1 s baterií o kapacitě 720 mAh v dokovací stanici. Doba přehrávání činí až šest hodiny, celá dokovací stanice vystačí na přibližně 18 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 200 hodin ve stand-by režimu.

Originální sluchátka Havit G1 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Geekbuying jsou však po dobu prvního týdne jen za 1 444 Kč (z původních 1 829 Kč). Pokud ale zadáte náš kupón 3NPWHLVP, zaplatíte jen 1 078 Kč!  Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Další TOP akce na produkty za TOP ceny!

Internetový obchod Geekbuying si kromě výše zmíněných slev rozhodl uspořádat hned několik velkých akcí, na kterých lze zakoupit další zajímavé produkty za výrazně nižší ceny. U některých značek dokonce můžete ušetřit 80 % z původní ceny. Stačí se podívat na odkazy níže:

  • Major Promotion Page: Odkaz ZDE
  • Top Tech Promotion Page: Odkaz ZDE
  • Outdoor & RC Promotion Page: Odkaz ZDE
  • Fashion Apparel Promotion Page: Odkaz ZDE
  • EU Stock Promotion Page: Odkaz ZDE
  • Off Road Promotion: Odkaz ZDE
  • Best Aerial Photography Drone Promotion: Odkaz ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat