reklama

Garmin Vivoactive 4 jako alternativa a Garmin Vivomove pro nenáročné IFA

Garmin Vivoactive 4 jako alternativa a Garmin Vivomove pro nenáročné [IFA]
2019-09-06T17:54:51+02:00
• 7. 9. 2019

Není žádným obchodním tajemstvím, že právě konference IFA je tou nejlepší příležitostí pro světové výrobce. Mohou zde totiž ukázat své nové produkty, případně je na této konferenci rovnou uvést na trh. Díky poměrně silné mediální síly IFA se mohou produkty poměrně jednoduše dostat mezi povědomí potenciálních zákazníků.

A právě toho si je vědoma i společnost Garmin. Ta se nyní rozhodla zveřejnit své nové chytré hodinky, které nesou název Vivoactive 4/4S. Tato generace nabízí veškeré funkce, jako Garmin Venu, o kterých jsme taktéž informovali. Hlavním rozdílem však je technologie displeje.

Garmin Vivoactive 4 jako levnější alternativa

Co se funkcí týká, nachází se zde například sledování menstruačního cyklu pro ženy. K dispozici je také hloubkové sledování spánku, které zajišťuje kyslíkový senzor. Kromě toho se zde nachází sledování stresu, připomenutí pro zahájení relaxace během dne či připomenutí pro pitný režim.

Jak bylo úvodem článku nakousnuto, hlavním rozdílem oproti modelu Garmin Venu je displej. Zatímco zmíněný model je vybaven technologií AMOLED, Garmin Vivoactive 4/4S disponuje levnějším LCD panelem. Na druhou stranu činí výdrž baterie na jedno nabití až osm dní. Hodinky se na trh pak dostanou v průběhu letošního září, a to za cenu 350 dolarů, tedy zhruba okolo 7 700 Kč bez DPH. 

Garmin Vivomove zaujme pro nenáročné

To ale není vše. Garmin v rámci světové konference IFA představil také řadu Vivomove, ve které najdeme modely Vivomove 3, 3S, Style a Luxe. Jedná se o hybridní hodinky, což znamená, že se zde nachází klasické ručičkové hodinky spolu se skrytým chytrým displejem, jenž zvládne zobrazovat oznámení, ušlé kroky, aktuální srdeční frekvenci a další. 

Hlavní rozdíl mezi různými modely spočívá v designu a použitých materiálech, naopak všechny čtyři modely nabízejí stejné funkce. S řadou Vivomove získáte možnost spárování s mobilním telefonem, sledování zdravotního stavu 24/7, podporu Garmin Pay a GPS modul. Ceny začínají na 250 dolarech (5 500 Kč bez DPH) za modely Vivomove 3 a 3S. Nejdražší hodinky Luxe vás pak vyjdou na 550 dolarů, tedy 12 100 Kč bez DPH.

Zdroj: androidcentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat