reklama

Apple Music a jeho webové rozhraní kompletně v novém kabátku

Apple Music a jeho webové rozhraní kompletně v novém kabátku
2019-09-06T19:30:09+02:00
• 6. 9. 2019

Zdroj: MacRumors

Služba od společnosti s logem nakousnutého jablka, tedy Apple Music, v posledních měsících zažívá opravdu velký nárůst nových uživatelů. Toho si je samotný Apple samozřejmě vědom, a tak plánuje další kroky, kterými si chce nové a stávající zákazníky udržet. 

Apple Music získává nové webové rozhraní

Tak například nyní se rozhodl spustit zcela novou webovou aplikaci pro streamování hudby. Prostřednictvím tohoto nového rozhraní, které si můžete pustit z takřka každého webového prohlížeče, můžete streamovat hudbu odkudkoliv, aniž byste museli použít aplikaci pro konkrétní platformu.

Apple Music obecně nabízelo poměrně jednoduché webové rozhraní, ovšem nyní je o krok dále. Pokud jste předplatitelem služby Apple Music, nové rozhraní si opravdu vychutnáte, protože vypadá o poznání lépe a přehledněji. Prostřednictvím webové aplikace máte přístup ke všem základním funkcím streamovací služby, včetně vaší knihovny, vyhledávání, rádia, procházení a podobně. Pokud navíc máte povoleno nastavení „Synchronizovat knihovny“, bude knihovna s vašimi skladbami ve webové aplikaci totožná, jako například ve vašem iPhonu. 

Veškeré playlisty, které Apple vytváří na míru, zde samozřejmě také najdete. Webová aplikace dokonce disponuje tmavým režimem, což na oko vypadá skutečně skvostně. Svým způsobem se Apple Music ve webovém prohlížeči tváří podobně jako aplikace pro macOS Catalina. Chcete-li nové webové rozhraní vyzkoušet, použijte tento odkaz, pomocí kterého se dostanete přímo do Apple Music. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim