reklama

Garmin Venu hodinky nabízejí 5denní výdrž, GPS a AMOLED displej IFA

Garmin Venu hodinky nabízejí 5denní výdrž, GPS a AMOLED displej [IFA]
2019-09-05T21:25:13+02:00
• 6. 9. 2019
1

Není žádným obchodním tajemstvím, že právě konference IFA je tou nejlepší příležitostí pro světové výrobce. Mohou zde totiž ukázat své nové produkty, případně je na této konferenci rovnou uvést na trh. Díky poměrně silné mediální síly IFA se mohou produkty poměrně jednoduše dostat mezi povědomí potenciálních zákazníků.

Garmin Venu nabízí zajímavý kompromis

A právě toho si je vědoma i společnost Garmin. Ta se nyní rozhodla zveřejnit své nové chytré hodinky, které nesou název Garmin Venu. Jedná se o velice zajímavé nositelné příslušenství, neboť zde najdeme kulatý AMOLED displej, vestavěnou GPS a až pětidenní výdrž baterie na jedno nabití. Pojďme si tedy tento kousek společně představit. 

Nutno ihned na začátku podotknout, že se jedná o vůbec první chytré hodinky společnosti Garmin, které jsou vybaveny technologií AMOLED. A jak jsme mohli vidět například u Fitbit Versa 2, přechod na AMOLED z LCD technologie je skutečně obrovský. 

Co se však hodinek Garmin Venu týká, tak ty nabízí hned celou řadu funkcí pro sledování zdraví, včetně sledování menstruačního cyklu, což využijí především ženy. Mimo jiné je k dispozici také hloubkové sledování spánku, které zajišťuje kyslíkový senzor. Kromě toho se zde nachází sledování stresu, připomenutí pro zahájení relaxace během dne či připomenutí pro pitný režim. 

Pochopitelně hodinky jsou spárovány s vaším mobilním telefonem, čímž na svém zápěstí uvidíte veškeré potřebné oznámení. Garmin Venu dokonce umožňují stahovat skladby z populárních streamovacích služeb, jako je Spotify, Amazon Music a Deezer. Pro některé uživatele pak může být přínosem podpora NFC pro bezkontaktní platby prostřednictvím Garmin Pay. 

Garmin Venu hodinky budou k dispozici v průběhu září, přičemž doporučení maloobchodní cena činí 400 dolarů, tedy kolem 8 800 Kč bez DPH. 

Zdroj: androidcentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

strekib .

6. 9. 2019, 9:02

Měl jsem watch 2 s OLED. Po přechodu na Garmin 645M jsem byl z prvu nemile překvapen kvalitou displaye. Ale při běhání venku jsem to pochopil. Čitelnost a výdrž to je to co hlavní plus u použitého displaye. Žádná nutnost regulace jako u Watch2. Krásná čitelnost. OLED byl pro moje sportovní použití rozhodně horší volbou než MIP u Garminu. Hold kdo chce barvy a horší čitelnost proč ne. Mě vyhovuje více současný stav.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat