reklama

YouTube oficiálně končí na platformě Nintendo 3DS

YouTube oficiálně končí na platformě Nintendo 3DS
2019-08-29T16:30:09+01:00
• 29. 8. 2019

Aplikaci YouTube v současné době najdete téměř na každé platformě, kterou si dokážete představit. Ovšem nic netrvá věčně. Důkazem toho je například platforma Nintendo 3DS. Právě od této platformy začíná YouTube dávat ruce pryč. 

YouTube již nebude podporovat vybrané produkty Nintendo

Podle oficiálního prohlášení společnosti YouTube bude dne 3. září 2019 ukončena podpora aplikace YouTube pro uživatele Nintendo 3DS, 2DS a New 3DS. Nutno podotknout, že aplikace je pro tyto produkty k dispozici již několik let. V podstatě se jedná o webové rozhraní uzpůsobené obrazovkám platformy 3DS.

Nicméně, datum ukončení aplikace bylo dokonce potvrzeno i na oficiálních stránkách společnosti Nintendo, která rovněž dodala, že aplikace přestane fungovat přesně v 9:00. Příspěvek byl publikován na japonských stránkách, lze tedy předpokládat, že se jedná o místní čas. Současně bude také stažen z eShop seznamu pro YouTube na 3DS, což znamená, že uživatelé nebudou moci po uplynutí této doby aplikaci stáhnout. 

YouTube je však k dispozici u některých dalších produktů značky Nintendo. Například Wii U nějakou dobu aplikaci podporuje, přičemž nedávno se služba objevila i na Nintendo Switch. Někteří uživatelé ale hlásí, že ukončení podpory nic neznamená, neboť služba lépe fungovala ve webovém rozhraní. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim