reklama

Samsungu uniká tablet Galaxy Tab A3 XL

Samsungu uniká tablet Galaxy Tab A3 XL
2019-08-07T16:30:02+01:00
• 7. 8. 2019

Společnost Samsung může v nejbližším období přinést minimálně jeden nový tablet, který je momentálně součástí poměrně velkého úniku. Chystaná novinka má nést název Galaxy Tab A3 XL, přičemž zatím dostala jen kódové označení SM-T515. První várka odhalených informací z něj dělá zástupce do střední třídy. Nicméně i přes celosvětový pokles dodávek by nemusel mít problém mezi konkurencí.

Od každého něco

Tablet po všech stranách má v úvodu dobře našlápnuto, což potvrzuje FullHD displej s neznámou úhlopříčkou nebo osmijádrový procesor Exynos 7904 z vlastní dílny. K němu se navíc váže grafický čip Mali-G71. Dále hardwarová sestava bude zahrnovat 3GB operační paměť RAM, ale přesnější velikost interního úložiště není doposud potvrzena. Zveřejněný výpis zmiňuje WiFi variantu, kterou by mohla doprovázet druhá LTE verze s podporou datové SIM karty.

Uživatelským prostředím bude majitele doprovázet systém Android ve verzi 9.0 Pie. Ovšem se neubrání před vlastním rozhraním jihokorejského výrobce. Kromě tohoto přírůstku je v očekávání také tablet skrytý pod označením SM-T545, u kterého se pravděpodobně ukáže osmijádrový čip Snapdragon 710 od Qualcommu či 4GB operační paměť RAM. Nakonec další podrobnosti lze vyhlížet každým dnem.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim