reklama

Samsung Galaxy Book S na uniklých tiskových renderech aktualizováno

Samsung Galaxy Book S na uniklých tiskových renderech [aktualizováno]
2019-08-04T09:29:33+01:00
• 4. 8. 2019

Aktualizováno 4. 8.

Nedávno jsme se dočkali představení nového top modelového tabletu Galaxy Tab S6. Zřejmě se k této novince přidá i notebook Samsung Galaxy Book S, o které jsme měli jen základní informace. Nyní se ale dozvídáme, jak bude nové zařízení vypadat. Tiskové rendery zveřejnil Evan Blass na svém Twitter účtu.

Dle designu a konstrukce neodhadujeme, že by bylo možné oddělit displej nebo jej překlopit na druhou stranu, aby se z Samsung Galaxy Book S stal tablet. Na druhou stranu se stále spekuluje o použití procesoru od Qualcommu a systému Windows 10. Hlavní výhodou bude zřejmě konektivita typu LTE nebo 5G.

Původní článek 26. 7.

Jen necelý rok od oficiálního uvedení hybridního zařízení s názvem Galaxy Book 2 se začínají objevovat první informace o jeho přímém nástupci. Společnost Samsung samozřejmě neprozradila jedinou informaci, ale alespoň jsou k mání nepodložené specifikace rovnou od tří různých zdrojů. Jihokorejský výrobce s největší pravděpodobností bude chtít reagovat na konkurenční Apple, který pomalu začíná iPad směřovat jiným směrem.

Výkon rozhodne

Připravovaná novinka zatím skrytá pod kódovým označením SM-W767 doposud stihla projít certifikačním procesem u Bluetooth SIG, grafickým benchmarkem Geekbench a něco málo přidal i známý Evan Blass. V hardwarové části údajně můžeme vyhlížet výkonný procesor Snapdragon 855 od Qualcommu s osmi jádry pod kapotou, grafický čip Adreno 640 či 8GB operační paměť RAM, což je dokonce dvojnásobně více než u poslední generace.

Ostatní výbava by měla nabídnout operační systém Windows 10 od Microsoftu, funkci Bluetooth ve verzi 5.0, LTE modem pro rychlé přenosy dat, podporu dotykového pera S-Pen, dotykový Super AMOLED displej nebo odnímatelnou klávesnici, aby naplňovala myšlenku konvertibilního zařízení 2 v 1. Nakonec písmeno S v oficiálním názvu Galaxy Book S má znamenat slovo Space (v ang. překladu „Prostor“).

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim