reklama

Outlook konečně v tmavém režimu pro Android i iOS

Outlook konečně v tmavém režimu pro Android i iOS
2019-08-30T16:52:36+01:00
• 31. 8. 2019

Zdroj: GSMArena

Společnost Microsoft si je moc dobře vědoma důležitosti mobilních platforem. Právě proto se neustále snaží své aplikace a služby aktualizovat, čímž je dostává do pravidelné kondice. Nutno podotknout, že i tento technologický gigant z Redmondu začal své aplikace přepínat do tmavého kabátku.

Outlook se dočkal slíbených změn

Microsoft se kromě toho v září loňského roku představit nové uživatelské rozhraní své Android a iOS aplikace Outlook. Během představení nového designu společnost mimo jiné prohlásila, že již brzy do aplikace implementuje možnost tmavého režimu (tzv. Dark Mode).

Bohužel tato věta byla jen slibem, neboť se žádný uživatel temného režimu vůbec nedočkal. Od prosince tak je nové uživatelské rozhraní k dispozici, ovšem Dark Mode nikoliv. Nyní jsme se ale jen přeci dostali o něco dále. 

Společnost totiž aktualizovala své mobilní aplikace pro Android a iOS, které nyní funkci Dark Mode podporují. Kromě toho je tmavý režim k dispozici také na webové verzi office.com. V blízké budoucnosti se ale podpory dočkají i další aplikace – Excel, PowerPoint, Word a další. Tyto aplikace ale budou aktualizovány ve chvíli, kdy Apple zveřejní finální verze operačních systémů iOS 13 a iPadOS 13. 

Zdroje: engadget.com, phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat