reklama

Apple Music beta se dočkalo podpory Chromecast a dalších novinek

Apple Music beta se dočkalo podpory Chromecast a dalších novinek
2019-08-30T16:52:45+02:00
• 31. 8. 2019

Zdroj: MacRumors

Začátkem tohoto měsíce se společnost Apple rozhodla zveřejnit aktualizaci v podobě beta verze aplikace a služby Apple Music pro operační systém Android. Novinka přinesla řadu změn, včetně podpory oblíbeného tmavého režimu (tzv. Dark Mode) a texty k jednotlivým písním. 

Apple Music pro Android plné změn

Ačkoliv se jednalo o dvě velice důležité a zároveň oblíbené funkce, Apple stále na jednu část zapomněl – podpora Chromecastu. Po celých čtyřech letech, kdy byla služba poprvé na operačním systému Android spuštěna, se Apple Music dočkává podpory Chromecastu. V praxi to znamená, že uživatel bude konečně moci přehrávat své oblíbené skladby na reproduktory Chromecast. 

Stejně jako u ostatních aplikací, které nabízejí podporu Chromecastu, nemusíte k aktivování funkce vůbec nic složitého vymýšlet. Ikona symbolizující Chromecast se totiž objeví v aplikaci, a pokud bude reproduktor v blízkosti telefonu (Google Home a podobně), budete moci na tlačítko klepnout a k reproduktoru se připojit. 

Kromě toho se právě zveřejněná beta verze dočkala rozhlasových stanic pocházející z TuneIN, radio.com a iHeartRadio. Jednoduše můžete vyhledat název, případně frekvenci kanálu a tím své oblíbené rádio spustíte. 

Tyto všechny novinky jsou k dispozici v rámci beta verze Apple Music v3.0.0. K této verzi se však dostanete pouze v případě, že jste registrováni jako testeři v Obchodu Play.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim