reklama

Internetová televize Kuki nabízí i aplikaci do telefonů

Internetová televize Kuki nabízí i aplikaci do telefonů
2019-08-20T18:34:10+01:00
• 21. 8. 2019
1

Internetová televize Kuki se rozhodla doplnit své portfolium televizní aplikací, a to jak pro Android, tak i pro iOS. Předplatitelé této služby se tak na televizi mohou dívat kdekoli prostřednictvím svého telefonu či tabletu. Jediným limitem je pro uživatele velikost balíčku mobilních dat FUP, pokud chce aplikaci využívat i na cestách. Samotné filmy a pořady jsou jen v HD rozlišení.

„Všechny funkce nové Kuki jsme nyní přenesli také do mobilů a tabletů. Nové aplikace Kuki podporují všechna mobilní zařízení s operačním systémem Android ve verzi 5.1 a novější. Stejně tak mohou novou aplikaci využít uživatelé Apple s operačním systémem iOS ve verzi 11 a výš,“ popisuje vedoucí prodeje Kuki Vladimír Tovarňák. „S mobilními aplikacemi už nejsou uživatelé závislí na televizních zařízeních a svůj oblíbený pořad mohou sledovat přímo či zpětně na svém telefonu, a to kdekoli po České republice nebo celé Evropské unii. Jak přes mobilní data, tak díky wifi,“ doplňuje. Diváci mají k dispozici více než 33 000 pořadů o celkové délce zhruba 25 000 hodin.

Aplikace plná chyb

Aplikace internetové televize Kuki nabízí uživatel několik funkcí: online televizi, zpětné přehrávání až 168 hodin nebo vyhledávání podle žánrů, herců, hodnocení a roku vydání. Aplikace má však poměrně špatné až velice špatné hodnocení od samotných uživatelů. Na platformě pro Apple zařízení má hodnocení jen 2,2 * ze 108 hodnocení a na Androidu má 3,1 * ze 73 hodnocení.

U iTunes dominantně převyšují jednohvězdičková hodnocení, u Androidu je mírně větší část pěti hvězdičkových než jednohvězdičkových. Uživatelé se však v komentářích napříč oběma platformami svorně shodují, že nová verze s číslem 2 je velikým krokem vedle.

logo-app Kuki SMART Comp. a.s. Zdarma iOS logo-app Kuki SMART Comp. a. s. Zdarma ANDROID

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Daniel Čermák

VIP 23. 8. 2019, 7:46

Tak nevím jestli to má být reklama, nebo pokus o recenzi – hodnocení aplikace, nebo něco mezi tím, ale čekal bych daleko lepší článek, kdy by si autor aplikaci sám vyzkoušel než vymyslí něco takového.

Ale jen pro doplnění článku. V aplikaci pro Android až donedávna nefungovaly titulky. Takže pokud se vysílal film v původním znění, byl bez titulků.
To se sice po půl roce od vydání verze 2 opravilo, nicméně přestalo fungovat sdílení přes Chromecast u některých stanic. Takže služba mě nijak nezaujala abych platil měsíčně cca 900 se všemi službami, co jsem chtěl a přešel jsem je konkurenci.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat