reklama

GoMobil vylepšuje Tarif Na Míru o 6GB balíček

GoMobil vylepšuje Tarif Na Míru o 6GB balíček
2019-08-19T11:30:00+01:00
• 19. 8. 2019
3

Český trh rozhodně nenabízí takové tarify, jaké najdeme v některých zahraničních zemích. Pořádnou porci dat si můžete pořídit k mnoha tarifům, ale zaplatíte za to. Proto jakákoliv změna na trhu je zajímavá. Tentokrát zde máme nabídku od virtuálního operátora GoMobil, který vylepšuje nabídku u jednoho ze svých tarifů.

Tarif Na Míru a 6GB

Virtuální operátor GoMobil nás právě informoval, že vylepšuje nabídku u Tarifu Na Míru. Konkrétně došlo o rozšíření datových balíčků o verzi nabízející 6 GB. Pokud si pořídíte tento limit a k tomu si připočtete 50 minut volání do všech sítí, zaplatíte standardní cenu 585 Kč.

„Jsme si vědomi toho, že si lidé budou přát čím dál větší datové balíčky, a proto přicházíme s tímto rozšířením. Zároveň ale nechceme přímo konkurovat neomezeným tarifům s dvouletými závazky a soustředíme se na zákazníky, kteří například méně volají, nechtějí se zavazovat a rádi si tarif mění, jak zrovna potřebují. A 50 minut je nyní u našich zákazníků oblíbený balíček, který jim vyhovuje“ prozradil Milan Pleva, marketingový manažer GoMobil.

V rámci nabídky ale vytvořil akci, která platí do 30. 9. 2019. Pokud si do tohoto termínu pořídíte tuto verzi, získáte slevu 30 %. Ta není časově omezené, takže již napořád budete platit 399 Kč měsíčně. Sice se nejedná o nijak velkou nabídku, ale rozhodně se jedná o schůdnější řešení, zejména u virtuálního operátora. Co se týče SMS, tak je zde nastavena cena 1,3 Kč za každou odeslanou zprávu.

Nabídka jako taková je dostupná speciální na stránkách operátora a nelze ji upravovat. Nelze si tak namixovat třeba s větším počtem minut nebo SMS balíčkem. Operátor uvádí, že dokup 100 MB dat přijde na 45 Kč. Oproti běžné nabídce je zde právě výhoda v datech, jelikož ve standardních balíčcích pro Tarif Na Míru se nachází maximálně 2 GB dat.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Richard Fabián

19. 8. 2019, 14:10
Android aplikace

Hlavně že v Itálii je možné koupit tarif s neomezeným voláním, neomezenými sms a 30GB dat za 10€…..

Petr Komo

19. 8. 2019, 16:58
Android aplikace

To jste drahý. Já mám v Itálii 50Gb a neomezené volání u operátora HO mobile za 5,99€

Richard Fabián

19. 8. 2019, 19:34
Android aplikace

To bylo srovnání s místním zlodejskym trhem

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim