reklama

Apple Music nově nabízí playlist Shazam Discovery

Apple Music nově nabízí playlist Shazam Discovery
2019-08-22T15:00:29+01:00
• 22. 8. 2019

Služba Apple Music se dočkala spuštění nového seznamu skladem, jenž využívá data ze služby pro rozpoznávání hudby v okolí, tedy Shazamu. Shazam Discovery nabízí 50 nově vznikajících skladeb od umělců. Právě tento seznam skladeb bude aktualizován každý týden.

Apple Music se dočkal nového playlistu

Zbrusu nový seznam skladeb najdete v aplikaci Apple Music, a to na kartě Procházet (Discover). Playlist vám nabídne přesně 50 top skladeb, které byly v rámci Shazam Discovery objeveny. Společnost Apple popisuje Shazam Discovery zhruba takto:

„Chceš být ještě před popularitou skladby? Shazam Discovery Top 50 ti nabídne skladby s největším potenciálem na úspěch z celého světa. Navíc ti seznam skladeb budeme každý týden aktualizovat.“

Pokud jde o nějaký algoritmus, Apple bohužel nesdílel informace o tom, jak vlastně budou data pro rozpoznávání hudby vybírat. Měl by ale vycházet z proprietárních algoritmů, kterými disponuje služba Shazam. Jedná se o velice rychlou metodu, díky které lze získat přesný výsledek.

Nový playlist si můžete samozřejmě již nyní na svém mobilním zařízení vyzkoušet. Stačí přejít do kategorie Procházet a playlist vybrat. Následně klepnout na tlačítko Přehrávat.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim