reklama

Apple Music nově nabízí playlist Shazam Discovery

Apple Music nově nabízí playlist Shazam Discovery
2019-08-22T15:00:29+01:00
• 22. 8. 2019

Služba Apple Music se dočkala spuštění nového seznamu skladem, jenž využívá data ze služby pro rozpoznávání hudby v okolí, tedy Shazamu. Shazam Discovery nabízí 50 nově vznikajících skladeb od umělců. Právě tento seznam skladeb bude aktualizován každý týden.

Apple Music se dočkal nového playlistu

Zbrusu nový seznam skladeb najdete v aplikaci Apple Music, a to na kartě Procházet (Discover). Playlist vám nabídne přesně 50 top skladeb, které byly v rámci Shazam Discovery objeveny. Společnost Apple popisuje Shazam Discovery zhruba takto:

„Chceš být ještě před popularitou skladby? Shazam Discovery Top 50 ti nabídne skladby s největším potenciálem na úspěch z celého světa. Navíc ti seznam skladeb budeme každý týden aktualizovat.“

Pokud jde o nějaký algoritmus, Apple bohužel nesdílel informace o tom, jak vlastně budou data pro rozpoznávání hudby vybírat. Měl by ale vycházet z proprietárních algoritmů, kterými disponuje služba Shazam. Jedná se o velice rychlou metodu, díky které lze získat přesný výsledek.

Nový playlist si můžete samozřejmě již nyní na svém mobilním zařízení vyzkoušet. Stačí přejít do kategorie Procházet a playlist vybrat. Následně klepnout na tlačítko Přehrávat.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat