reklama

Webový prohlížeč Kiwi se dočkal výrazných změn

Webový prohlížeč Kiwi se dočkal výrazných změn
2019-07-09T18:00:05+02:00
• 9. 7. 2019
2

V průběhu minulého roku byl představen zbrusu nový mobilní prohlížeč pod názvem Kiwi. Ten svým způsobem tak trochu vyzval i velké hráče, jako je například Chrome, Firefox či Opera. Od té doby ale nebyla o Kiwi ani zmínka.

Nyní se ale prohlížeč opět dostává pod drobnohled médií, neboť si společnost pro své uživatele připravila novou aktualizaci. Ta přináší hned několik důležitých bezpečnostních záplat, takže nemusíme nijak zdůrazňovat, jak důležitý instalační balíček to je.

Kiwi jde opět do boje s nejlepšími prohlížeči 

Zatímco společnost Google ve svém operačním systému Android používá Chrome jako výchozí prohlížeč, ne každému uživateli může vyhovovat – a to z několika důvodů. Například tomu tak může být z důvodu bezpečnosti. A právě Kiwi se tyto uživatele snaží přilákat, neboť je oproti Chromu bezpečnější. Zajímavostí je, že tento prohlížeč je postaven na jádru Chome (Chrome Canary).

Nicméně, aktualizace přináší textové přeformátování, vylepšené uživatelské rozhraní a animace. Dále vývojáři zapracovali na zlepšení celkového výkonu a stability aplikaci. K tomu jim dopomohl nový ovladač GPU a 64bitová architektura. To ale není vše. Dále přibylo nové nastavení pro Google Překladač, Baidu a Yandex. Aplikace dokonce podporuje i externí správce stahování a ochranu pro anonymní prohlížení. 

Prohlížeč Kiwi se mezi uživateli stal oblíbený hlavně z důvodu rychlého načítání webových stránek. Někteří dokonce tvrdili, že je rychlejší než Google Chrome, což je další důvod, proč Kiwi alespoň vyzkoušet. Webový prohlížeč pro operační systém Android si samozřejmě můžete stáhnout prostřednictvím obchodu s aplikacemi Obchod Play. 

logo-app Kiwi Browser - Fast & Quiet Geometry OU Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ladislav Vondráček

VIP 9. 7. 2019, 18:42

Doteď jsem používal Brave, který je dobrý v blokování reklam, ale Kiwi mě hodně zaujal, takže bude zatím mým hlavním prohlížečem, byť nemá tak dobré ad-block filtry.

Tom Havrda

9. 7. 2019, 20:27

Co Ti brání si doinstalovat např. uBlock formou rozšíření? :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat