reklama

TOP 4 Ticwatch hodinky, které jsou nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP 4 Ticwatch hodinky, které jsou nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-07-13T17:57:12+02:00
• 13. 7. 2019
2

Ticwatch E2 a S2 nyní za bomba ceny!

Společnost Mobvoi se proslavila zejména svými levnějšími chytrými hodinkami s operačním systémem od Googlu. Před nějakou dobou byly na trh uvedeny model Ticwatch E a S, které se letos dočkaly menšího oprášení a získávají modernější hardware, aspoň z určitého úhlu pohledu. Nečekejte nejlepší specifikace, i tak je aktualizace některých součástí potěšující. A právě na Ticwatch E2 a Ticwatch S2 máme nyní slevové kupóny. 

V podstatě výrobce u obou modelů upravil dvě součásti. V první řadě jsme se dočkali zvětšení kapacity baterie na 415 mAh z původních 300 mAh. To může dodat dostatek energie na dvoudenní používání, ale záleží samozřejmě na spuštěných funkcích a podobně. Při silnější zátěži minimálně vydrží velmi náročný den.

Dále došlo na výměnu procesoru. Společnost vyměnila Mediatek za Snapdragon, ale nečekejte nejnovější model Wear 3100. Došlo na použití staršího modelu Wear 2100 z roku 2016. Poslední změna se udála u certifikace. Zatímco předchozí generace nabízela IP67, tak nyní zde máme certifikaci 5 ATM. Na první pohled se tedy může zdát, že by měly hodinky vydržet ponoření do hloubky 50 metrů, ale není tomu tak. V podstatě docházel k testování při takovém tlaku, ale nedoporučuje se s hodinkami plavat či se potápět. Na druhou stranu vydrží více než předchozí generace.

Originální Ticwatch E2 na českých e-shopech zakoupíte od 6 000 Kč. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 3 741 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón 3E5CGQVK, zaplatíte jen 3 278 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Kupujte ZDE.

Originální Ticwatch S2 na českých e-shopech zakoupíte od 7 500 Kč. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 4 208 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón 3E5CGQVK, zaplatíte jen 3 718 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Kupujte ZDE.

Specifikace Ticwatch E2 a S2

 • displej: 1,4 palců, OLED, 400 x 400 pixelů, 287 ppi
 • procesor: 1.2 GHz, Snapdragon Wear 2100
 • RAM: 512 MB
 • úložiště: 4 GB
 • senzor srdečního tepu
 • mikrofon, reproduktor, vibrace
 • Bluetooth 4.1 (BLE), IEEE 802.11b/g/n
 • GLONASS, GPS, Beidou, akcelerometr, gyroskop, e-kompas, senzor přiblížení
 • 5 ATM
 • baterie: 415 mAh

Ticwatch Pro s Wear OS a slevový kupón

Na první pohled jde o prémiový produkt, konstrukci dominuje tělo z nerezové oceli, nylonové pouzdro zpevněné skleněnými vlákny a řemínek, který kombinuje kvalitní silikon s italskou kůží. Na pravém boku nalezneme dvě tlačítka, kterými lze vyvolat Google Assistant, otevřít seznam aplikací či aktivovat Google Pay. Můžete si k nim ale přiřadit libovolnou akci.

Hlavní předností je pak displej, který nabízí poměrně unikátní technologii zvanou Layered Display. V praxi to znamená, že je displej složen z více zobrazovacích panelů. V tomto případě hlavního OLED displeje a průhledného FSTN LCD displeje, který se nachází navrchu. Druhý zmíněný panel využívá technologii elektronického inkoustu a slouží k zobrazení nejdůležitějších údajů, jako čas, datum, počet kroků nebo srdeční tep.

Využitím této technologie bylo docíleno především delší výdrže baterie, jelikož není nutné neustále využívat OLED panel, který spotřebovává poměrně dost energie. Dle výrobce jde v závislosti na intenzitě využívání obou displejů dosáhnout mezi pěti až třiceti dny na jedno nabití. Na maximum se lze dostat při využití režimu Essential Mode, kde se využívá pouze displej s elektronickým inkoustem.

Co se dalších specifikací týče, jsou TicWatch Pro v podstatě srovnatelné s Wear OS konkurencí. Nabízejí Google Assistanta, Play Store, širokou škálu fitness aplikací a další. Na rozdíl od předchozích dvou modelů zde Mobvoi integrovalo NFC anténu a lze tedy využívat i placení skrze Google Pay. GPS zde pak již není integrována v náramku, ale podařilo se vměstnat ji do hlavního těla. Hodinky mají certifikace IP68, takže by jim neměla vadit voda ani prach. Přestože certifikace zaručuje až půlhodinovou výdrž do 1,5 metru hloubky, výrobce nedoporučuje s hodinkami plavat.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Ticwatch Pro nabízí za příjemných 5 845 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón TICWATCHPR, zaplatíte pouhých 4 589 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Ticwatch C2 nyní za parádní cenu!

Společnost Mobvoi patří mezi ty nejmenší hráče na současném trhu s chytrým příslušenstvím. Zejména je známá díky svým chytrým hodinkám, mezi kterými najdeme Ticwatch Pro se dvěma displeji. Nedávno jsme se ale dočkali další novinky v podobě Ticwatch C2.

Za níže uvedenou cenu získáte hodinky, kde došlo na použití nerezové oceli. Kromě skla zde nenajdeme jiný dominantní materiál, z čehož je jasné, že se zde nebude konat bezdrátové nabíjení. Vše je řešeno přes malé konektory, ke kterým se upevňuje nabíječka pomocí magnetického uchycení.

Asi nejvíce bude zájemce zajímat použitý proces. Bohužel jsme se nedočkali Snapdragonu Wear 3100, ale starší verze Snapdragon Wear 2100. Ostatní hardwarové specifikace jsou více méně standardní, ale v rámci konektivity najdeme například GPS nebo NFC pro použití v rámci služby Google Pay.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Ticwatch C2 nabízí za příjemných 4 676 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón TICWATCHC2, zaplatíte pouhých 3 498 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Specifikace

 • displej: 1,3 palců, AMOLED, 360 x 360 pixelů
 • procesor: Snapdragon Wear 2100
 • RAM: 512 MB
 • úložiště: 4 GB
 • Wear OS by Google
 • Bluetooth v4.1, WiFi 802.11 b/g/n
 • GPS + GLONASS + Beidou
 • senzor srdečního tepu, IP68
 • verze:
  • 42.83×42.83×13.10 (20mm)
  • 42.83×42.83×12.80 (18mm)
 • baterie: 400 mAh

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jaromír Lojkásek

14. 7. 2019, 10:37

GooglePay na hodinkách s WearOS neměl ještě u nás fungovat. Česko nepatří mezi podporované země. Nejsme v seznamu. To že to fungovalo, byl technický omyl ze strany Google a myslím že před 14 dny to Google zablokoval, tzn. napravil technický omyl.

Jaroslav Janda

13. 7. 2019, 21:11

Nevím proč pokaždé nenapíšete, že Google Pay v ČR na Wear OS hodinách nefunguje! A Google se nemá k nějaké nápravě. Prosím bombradujte je jako novináři otázkami proč to tu nejde a kdy půjde hodinkami zaplatit. Tahle je FAIL 😕

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat