reklama

Samsung má v plánech model Galaxy A50s

Samsung má v plánech model Galaxy A50s
2019-07-13T16:30:51+01:00
• 13. 7. 2019

Rovnou dva na sobě nezávislé zdroje přibližují chystanou novinku od společnosti Samsung, kterou momentálně vyvíjejí pod kódovým označení SM-A507FN a v konečném prodeji bude známa jako model Galaxy A50s. Za prvním únikem stojí benchmark Geekbench, k němuž se ještě nyní připojil benchmark AnTuTu. Původní generace není na mobilním trhu ani půl roku a jihokorejský výrobce zřejmě finišuje s jeho mírně vylepšeným nástupcem.

Rozdílů minimum

Pokud dáme oba výpisy dohromady, tak můžeme vyhlížet telefon s displejem, jehož rozlišení bude 2 340 x 1 080 pixelů. O výkonnostní stránku se postará osmijádrový procesor Exynos 9610 z vlastní dílny, grafický čip Mali-G72 MP3, operační paměť RAM o velikosti 4 GB a interní úložiště s kapacitou 64 GB. Softwarovou stránku zastoupí operační systém Android ve verzi 9.0 Pie překrytý vlastní nadstavbou One UI.

Všechny doposud zmíněné specifikace zcela kopírují svého předchůdce v podobě Galaxy A50 a Samsung opět asi připravuje model jen do počtu s minimem změn, protože moc prvků k odměně jim nezbývá. Nabízí se například úhlopříčka displeje, rozlišení fotoaparátů nebo velikost článku baterie. V nejbližších týdnech se budou specifikace postupně upřesňovat, takže určitě o něm uslyšíme.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim