Vivo rozšíří střední třídu o jednu novinku

Vivo rozšíří střední třídu o jednu novinku
2019-07-13T18:00:18+02:00
• 13. 7. 2019

Veřejná databáze čínského telekomunikačního úřad TENAA odhaluje nový model od společnosti Vivo, který je prozatímně skrytý jen pod kódovým označením V1921A. Jak je dobrým zvykem, tak součástí téměř kompletního seznamu specifikací jsou také fotografie celého zařízení. Čínský výrobce do telefonu vybral slušnou kombinaci prvků a může mu zajistit velmi dobrou výchozí pozici mezi konkurencí ve střední třídě.

Lákadlem fotoaparáty

Přední část disponuje 6,38palcovým AMOLED displejem s rozlišením 2 340 x 1 080 pixelů a výřez v něm vyplní 32megapixelová kamerka na kvalitní selfie snímky. Z opačné strany je k vidění trojice fotoaparátů složená z 48MPx, 8MPx a 2MPx snímače. Článek baterie má kapacitu 4 500 mAh, přičemž bude podporovat technologii rychlého nabíjení (22,5 W). Navíc samotný snímač otisků prstů je ukrytý přímo pod displejem.

Přesná konfigurace hardwaru není v současné chvíli známa. Alespoň lze potvrdit nasazení operačního systému Android ve verzi 9.0 Pie, kterou překryjí vlastním rozhraním FunTouch OS. Samozřejmostí má být podpora osobního asistenta Jovi AI. Chystaný telefon by mohl vycházet z některého z posledních modelů pod druhou vlastněnou značkou IQOO a nejvíce se nabízí model Neo ze začátku tohoto měsíce.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat