reklama

Fitbit testuje nové uživatelské rozhraní, přináší nové kategorie

Fitbit testuje nové uživatelské rozhraní, přináší nové kategorie
2019-07-09T12:54:24+02:00
• 10. 7. 2019
1

Spolu s představením nových kousků Inspire a Inspire HR, společnost Fitbit prohlásila, že pracuje na své nové přepracované a zjednodušené mobilní aplikace pro Android a iOS. Aplikace se měla původně dostat nejprve do uzavřeného beta testování, ke kterému by měla přístup hrstka uživatelů. Ke konci letošního roku by pak měla být aplikace k dispozici široké veřejnosti. 

Fitbit potichu spouští nové rozhraní aplikace

Nyní se zdá, že Fitbit začíná plnit své cíle. Někteří uživatelé na sociálních sítích informovali o tom, že mají k dispozici zcela nové rozhraní aplikace Fitbit pro operační systém Android. Pojďme si tedy nové uživatelské rozhraní představit.

Aktualizované uživatelské rozhraní konsoliduje pět dolních záložek na tři – Discover, Today a Community. Today je vlastně takový nový Dashboard – na jedné kartě máte centrální statistiky, kde najdete ušlé kroky, aktivitu v minutách, tepovou frekvenci a data o spánku. Kromě toho se zde nachází data týkající se přijaté vody a kalorií. 

Kategorie Discover je místo, kde můžete získat ještě více informací o vašich životních statistikách, jako je tepová frekvence a spánek. Mimo jiné se zde nachází Fitbit Coach. Karta Community pak zůstala beze změny. Jediné, co vám na první pohled může chybět, jsou upozornění. Ta jsou ale k dispozici prostřednictvím tlačítka v pravém horním rohu karty Today. Vzhledem k tomu, že je uživatelské rozhraní aktualizováno skrze server, není k dispozici žádný APK soubor. 

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

V. Pfeffer

10. 7. 2019, 10:53

Mozna by napred meli vyresit nesynchronizaci nekterych zarizeni pres BT na Androidu 9 – to se tahne uz pul roku, a pokrok vesmes veskery zadny.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat