reklama

Facebook nabídne možnost deaktivovat „otravná“ upozornění

Facebook nabídne možnost deaktivovat „otravná“ upozornění
2019-07-01T11:30:23+01:00
• 1. 7. 2019

Jste-li aktivními uživateli sociální sítě Facebook, jistě máte ve svém mobilním telefonu nainstalovanou aplikaci Facebook a Messeger. A právě první zmíněná aplikace nabízí několik kategorií, které se nachází v dolní části obrazovky.

Facebook pracuje na nové možnosti

Bohužel pro některé jsou tyto kategorie často označovány červenými tečkami, které signalizují nově zveřejněný obsah. Dle průzkumu ale tyto červené tečky většinu uživatelů spíše ruší. V praxi tak uživatelé musí veškeré kategorie ručně proklikávat, aby se červeně zbarveného označení zbavili. 

Největší sociální síť světa pravděpodobně vyslyšela přání uživatelů, neboť se rozhodla s těmito červenými notifikacemi lépe pracovat. V současné době tak testuje funkci, jež vám v praxi dovolí vizuální upozornění deaktivovat. 

Mluvčí společnosti Facebook se dokonce k testování nové funkce vyjádřil. Podle jeho slov bylo původním záměrem zvýšit těmito notifikacemi angažovanost uživatelů. To se však nakonec nepovedlo, tedy alespoň podle původních představ. Sociální síť si je vědoma neúspěchu, a tak se rozhodla začít testovat novou možnost, pomocí které bude možné tyto notifikace deaktivovat. 

V současné chvíli není zřejmé, kdy by měla být nová funkce dostupná. Podle slov mluvčího společnosti Facebook by se tak mělo stát v příštích několika týdnech. Někteří uživatelé ale již zaznamenali, že mají novinku k dispozici.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim