reklama

Chystá se Lenovo K11, i tentokrát odhalil Google

Chystá se Lenovo K11, i tentokrát odhalil Google
2019-07-25T13:47:13+01:00
• 26. 7. 2019

Google je zřejmě horlivý se svým programem Enterprise Recommended, jelikož se v poslední době ukazuje v tomto seznamu certifikovaných zařízení čím dál více nepředstavených novinek. Již jsme se dozvěděli o mobilu Motorola One Action, nedávno o Galaxy A10s a nyní se ukazuje Lenovo K11, zřejmě další levný mobil.

Lenovo K11

Stejně jako Galaxy A10s, ani v tomto případě nebude součástí NFC technologie. Co se týče základních vlastností, bude se nabízet čtečka otisků prstů na zádech, kde také najdeme tři foťáky. Hlavní nabídne 12 MPx, ale o dalších dvou nemáme bližší informace. Na přední straně se nabízí 6,22palcový HD+ displej s výřezem pro foťák.

O výkon se zde bude starat procesor Helio P22 (MT6762) od Mediateku s maximální taktovací frekvencí 2 GHz, který bude mít k dispozici 4 GB operační paměti. Pro uživatelská data je vytyčeno úložiště o velikosti 64 GB. Baterie nabídne kapacitu 3300 mAh. Již v základu bude obsažen systém Android 9 Pie.

V tuto chvíli nevíme, kdy se Lenovo K11 oficiálně představí světu, ale již víme, že by se cena měla pohybovat kolem 3 700 Kč. Vzhledem k tomu, že Lenovo se vrátilo na český trh a rovnou s levným mobilem, mohlo by se jednat o další zařízení, které se objeví v Česku.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim