reklama

Outlook pro iOS konečně přináší podporu pro iCloud

Outlook pro iOS konečně přináší podporu pro iCloud
2019-07-25T19:29:20+01:00
• 25. 7. 2019

Zdroj: GSMArena

Kromě pravidelných měsíčních aktualizací aplikace Office pro mobilní telefony se společnost Microsoft rozhodla zveřejnit další instalační balíček. Ten přináší opravy chyb a drobná vylepšení pro již existující funkce. 

Outlook nově podporuje iCloud

Nejnovější aktualizace aplikace Outlook pro iOS ale přináší i zcela novou funkci, která bude podporovat další aplikace, jako jsou OneDrive, SharePoint, Disk Google a Dropbox. iOS uživatelé mají nyní další důvod k radosti, neboť Microsoft přidal do aplikace Outlook podporu pro iCloud. Díky tomu uživatelé mohou vyhledávat konkrétní soubory v rámci jedné „appky“.

Aplikace Outlook pro iOS nyní spolupracuje také s dalšími službami, viz výše. V praxi to znamená, že uživatel bude moci pomocí nové podpory jednoduše najít či připojit konkrétní soubor, což je velmi vítané zlepšení, neboť po této funkci volala hned celá řada uživatelů. 

Nejnovější aktualizace přináší kromě podpory iCloud také několik oprav a vylepšení, takže lze očekávat, že aplikace Outlook bude po instalaci balíčku opět o něco lepší a výkonnější. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim