reklama

Apple zveřejnil pátou beta verzi iOS 13 a iPadOS 13

Apple zveřejnil pátou beta verzi iOS 13 a iPadOS 13
2019-07-30T15:00:05+01:00
• 30. 7. 2019

Je tomu již měsíc, kdy společnost Apple uspořádala největší vývojářskou konferenci WWDC 2019. Při této příležitosti nám Apple představil své nové operační systémy, včetně iOS 13 a iPadOS 13. A právě těmto systémům se nyní budeme věnovat.

Podívali jsme se na iPadOS 13, konečně vhodný systém pro iPady (video)

iOS 13 a další systémy míří do finále

Jestliže patříte mezi registrované vývojáře, měli byste zbystřit. Společnost s logem nakousnutého jablka totiž vydala v pořadí již pátou beta verzi iOS 13 a iPadOS 13. Samozřejmě beta je dostupná i pro macOS 10.15 Catalina a watchOS 6. Bety jsou v současné chvíli dostupné pouze registrovaným vývojářům, a to za účelem důkladného testování. K dostání je prostřednictvím oficiálních webových stránek určeným Apple vývojářům či si ji můžete stáhnout jako OTA (over-the-air) aktualizaci.

Bohužel se zdá, že se příliš velké změny neodehrály. A je to celkem logické, neboť Apple se pomalu a jistě blíží do finále. Na vývoj má už jen něco málo přes měsíc. Společnost se nyní hlavně soustředí na opravy chyb, kterých je stále mnoho. 

Nicméně, můžeme očekávat, že v následujících dnech přibude další beta verze, přičemž aktualizací se dočkají i veřejní testeři. Veřejnou verzi si můžete stáhnout v případě, že se zaregistrujete na webu beta.apple.com a do svého zařízení nainstalujete vývojářský profil. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim