reklama

Zřejmě se dočkáme Huawei Mate 30 lite tento týden

Zřejmě se dočkáme Huawei Mate 30 lite tento týden
2019-06-03T18:00:49+02:00
• 3. 6. 2019
1

Huawei nabízí poměrně dost smartphonů a mnohdy se liší jen menšími drobnostmi. Aby došlo k úspoře a lepšímu rozvržení marketingu, mnohdy se dočkáme u jednoho zařízení několika názvů pro různé trhy. Nyní se chystá představení modelu Huawei Maimang 8. Pokud přihlédneme na léta minulá, zřejmě se novinka představí později v Evropě jako Huawei Mate 30 lite.

Huawei Maimang 8 jako Huawei Mate 30 lite?

Sice není jasné, jestli Huawei Mate 30 lite bude skutečně vycházet z Huawei Maimang 8, ale je zde velká pravděpodobnost. Novinka Huawei Maimang 8 bude představena ještě tento týden, přičemž již nyní společnost láká nejrůznějšími obrázky. Na nich se ukazuje mobil, díky čemuž můžeme konstatovat, že selfie kamera bude ve výřezu, na zadní straně budou tři foťáky a nebude chybět konektor na sluchátka. Čtečka otisků prstů bude na zadní straně. Pokud se ale podíváte blíž, tak zřejmě dojde na použití micro USB konektoru.

Huawei Mate 30 lite

Kromě toho se máme těšit na 24MPx senzor na zadní straně, displej nabídne 6,21palcovou úhlopříčku s Full HD+ rozlišením a základní verze nabídne 6 GB operační paměti a 128GB úložiště. Kromě toho neoficiální informace hovoří o použití 2MP a 16MPx senzorů na zadní straně. O výkon se bude starat procesor Kirin 710.

Vypadá do na poměrně základní model, který asi přijde na trh dřív něž běžná verze Huawei Mate 30. Samozřejmě je otázkou, jestli Huawei dostane příležitost uvést novinku na světový trh vzhledem k problémům s americkými úřady.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

4. 6. 2019, 11:23

Kirin 710? už zase nemají už náhodou Kirin 720 ?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim