reklama

V rámci watchOS 6 bude možné odstranit nativní aplikace

V rámci watchOS 6 bude možné odstranit nativní aplikace
2019-06-20T17:55:33+02:00
• 21. 6. 2019

Majitelé chytrých hodinek s logem nakousnutého jablka budou již brzy moci dělat pořádné kousky, a to díky novému operačnímu systému watchOS 6. Právě ten se dočká skvělé novinky.

watchOS 6 nabídne skvělou novinku

Dle zahraničního serveru MacRumors (odkazuje se na TechCrunch pozn. red.) se uživatelé v rámci nového operačního systému watchOS 6 pro chytré hodinky Apple Watch dočkají zajímavé novinky. Nově totiž budou moci odstranit nativní aplikace.

To v praxi bude znamenat, že uživatel bude moci sám od sebe odstranit hned celou řadu vestavěných aplikací, včetně alarmu, časovače, stopek, dálkového ovládání, dálkového ovládání fotoaparátu, rádia, vysílačky, EKG, dýchání, hluku, sledování cyklů a dalších aplikací. Ovšem nutno podotknout, že několik základních aplikací nebude možné odstranit, například srdeční frekvence a zprávy. 

Některé aplikace společnosti Apple mohou být již nyní z Apple Watch odstraněny, jako například Kalendář, Stocks a Počasí, protože aplikace, které uživatel odstraní na svém iPhonu, se automaticky odstraní i z hodinek. 

Odinstalace aplikací v rámci Apple Watch bude naprosto totožné, jako u aplikací třetích stran. Pro odstranění aplikace tak budete muset přidržet prst na dané ikoně a vstoupit do tzv. režimu wiggle, kde klepnete na tlačítko X, jenž se zobrazí nad ikonou aplikace. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim