reklama

T-Mobile zlevňuje datový balíček na rok pro Twist

T-Mobile zlevňuje datový balíček na rok pro Twist
2019-06-10T19:29:05+02:00
• 10. 6. 2019

T-Mobile opět upravuje datovou nabídku. Tentokrát se týká předplacenkářů, kteří si stále dobíjí částku ke svému účtu a nehodlají si pořídit běžný tarif. Většinou jsou Twist služby omezené a zcela závislé na na aktuálním stavu účtu. I tak se nabízí některé datové balíčky, které jsou na 30 dnů a lze je nechat automaticky obnovovat. Nyní ale dochází k posunu u ročního balíčku.

Roční balíček se slevou

Skutečně T-Mobile nabízí roční datový balíček, ale jak asi tušíte, bude zde háček. Internet v mobilu na rok obsahuje celkem 6 GB FUP, ale tento objem se rozděluje po 500 MB na všechny měsíce. Operátor uvádí, že se balíček hodí zejména pro ty, co nejsou nároční na internetové připojení, ale zároveň se nechtějí starat neustále o dokupování.

Twist

T-Mobile tento balíček nyní zlevnil o 50 %. Místo původních 998 Kč přijde na 499 Kč. To znamená, že 500 MB měsíčně přijde přibližně na 41,6 Kč. Již nyní lze balíček aktivovat, přičemž nabídka platí jen do konce tohoto roku.

Operátor navíc dodává, že pokud by se stalo, že zákazník vyčerpá měsíční limit, může si zakoupit doplňující balíček z nové nabídky. O té jsme psali dříve.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim