reklama

Instagram chystá novinku v podobě „Stopmotion“

Instagram chystá novinku v podobě „Stopmotion“
2019-06-23T16:44:36+02:00
• 23. 6. 2019

Naposledy jsme vás informovali, že Instagram chystá pozvánky pro skupinový chat ve Stories. Nyní se objevují další novinky, které zřejmě co nevidět zamíří do aplikace. Za objevením opět stojí Manchun Wong, která o nich informovala na svém Twitter profilu (@wongmjane).

Instagram a „Stopmotion“

Jednou z novinek pro sekci Stories (příběhy) je funkce „Stopmotion“. Díky ní budete moci nafotit několik snímků. Při focení každého dalšího se zobrazuje poloprůhledně předchozí snímek, abyste je mohli mez sebou lépe provázat. Po skončení aplikace vytvoří animaci. Ta samozřejmě není plynulá, ale v tomto případě o to ani nejde. Lze takto vytvářet drobná videa se zachycením pohybu.

Co se týče Příběhů, tak se objeví nové tlačítko při prohlížení, které umožní zkopírovat odkaz na konkrétní Příběh. Nejedná se o novinku, jelikož tato funkce byla dostupná skrze sdílení. Jen došlo k umístění na viditelnější místo.

Poslední novinka se bude týkat profilů organizací a firem. Ty získají možnost umístit na svůj profil tlačítko pro darování peněz. Nejde o funkci pro výběr jen na dobročinné účely. V podstatě takto budou moci uživatelé přispět svému oblíbenému tvůrci.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim