reklama

Google si pohrává s naposledy hledanými výrazy

Google si pohrává s naposledy hledanými výrazy
2019-06-23T15:00:17+01:00
• 23. 6. 2019

Google se začal v poslední době zaměřovat také na drobné změny a funkce, které mají přinést lepší uživatelskou zkušenost. Například u Youtube aplikace se nyní zobrazují tématické filtry. Tentokrát Google zkouší novou úpravu pro stejnojmennou aplikaci pro Android.

Google Vyhledávání

V nejnovější beta verzi aplikace Google je k dispozici funkce, která zobrazí hned pod místem pro vložení hledaného dotazu poslední dotazy. Jedná se o typ karusel, s kterým lze posouvat. Novinka by měla zjednodušit dohledání častých témat, ale zjevně nebude tak efektivní, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Dle dostupných informací to vypadá, že naposledy hledané výrazy se týkají jen konkrétního zařízení. Nedochází k synchronizaci, aspoň pro tuto funkci. Nemůžete tak jednoduše něco hledat na počítači a pak si to rychleji dohledat na mobilním zařízení. K tomuto účel budete muset požít jiné řešení.

Vzhledem k tomu, že naposledy se objevila funkce sdílení hledaného výrazu, můžeme předpokládat, že do stabilní verze se dostanou obě najednou. Taktéž je zde pravděpodobnost, že vše přijde zároveň s tmavým režimem, který ještě není dokončený, aspoň v aktuální beta verzi.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim