reklama

Google Duo získává určitou formu Příběhů (Stories)

Google Duo získává určitou formu Příběhů (Stories)
2019-06-24T08:29:35+01:00
• 24. 6. 2019

Naposledy aplikace Google Duo získala upomínkovač a nyní dostává další novinku, která je tak trochu skrytá a aplikace o ní nijak neinformuje, dokud na ni nenatrefíte. Na první pohled to vypadá jako běžné sdílení fotek, ale je zde trochu odlišné prostředí a funkcionalita.

Duo Stories?

Pokud se nacházíte v galerii fotografií a chcete nějakou sdílet, tak v seznamu aplikací se nyní objevuje přímo Google Duo. Skutečně lze sdílet snímek s nějakým kontaktem, případně skupinou až pěti lidí. Po vybrání sdílení se zobrazí editační obrazovky, pomocí které můžete do snímku něco namalovat nebo napsat.

Následně si vyberete kontakt nebo kontakty a můžete rovnou sdílet. Konkrétní osobě se následně objeví zpráva v podobě fotky, ale není zde k dispozici na neurčito. Fotka je automaticky smazána po 24 hodinách, přičemž prostředí prohlížení je podobné tomu, co znáte například ze Stories na Instagramu.

U konkrétní osoby vidíte na detailu snímek, který byl sdílet. U něj je zobrazena informace, do kdy bude dostupný. Můžete si jej prohlédnout, stáhnout nebo smazat. Druhá osoba nemá možnost si fotku stáhnout. U prohlížení má k dispozici jen možnost zavolat zpět.

logo-app Google Duo Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim