reklama

PayPal získává lepší integraci s Google Pay

PayPal získává lepší integraci s Google Pay
2019-06-23T17:53:20+02:00
• 24. 6. 2019

Zdroj: Google

Google Pay patří dnes již mezi univerzální nástroje pro platby. Nejenže se dá platit v kamenných obchodech, ale tuto službu jde využít i pro placení na internetu. V podstatě stačí, abyste vložili svou platební kartu do služby, pokud to podporuje vydavatel karty. Před nějakou dobou jsme se dočkali ale i integrace služby PayPal a nyní dochází k většímu spojení.

Google Pay a PayPal

Integrace obou služeb je k dispozici již nějakou dobu, ale zatím je možnost napojení PayPal do platební služby dostupné jen ve 26 zemích. Nedávno se tato možnost objevila na malou chvíli i v Česku, ale záhy byla odebrána, přičemž celý proces propojení nebylo možní ani dokončit. Očekáváme, že se dočkáme ještě letos, ale oficiální stanovisko ještě nepadlo.

Nyní ale Google zveřejnil, že budeme moci platit i v aplikacích se službou PayPal prostřednictvím Google Pay. Při zobrazení dialogového okna s platebními kartami se ukáže i PayPal. Po vybrání bude následovat běžný proces, přičemž uživatelé budou moci využít všechny výhody PayPal.

Bohužel tato novinka má jedno omezení. Aplikace budou muset být drobné upraveny, aby Google Pay nabídl možnost placení přes PayPal. Naštěstí úprava nevyžaduje rozsáhlou změnu a vývojáři by měli vše provést během chvíle. Více se o tom dočtete v oficiálním příspěvku pro vývojáře.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim