reklama

Apple spustil první beta program pro aplikaci Beddit

Apple spustil první beta program pro aplikaci Beddit
2019-06-21T19:39:12+01:00
• 21. 6. 2019

Společnost Apple se rozhodla zveřejnit zbrusu nový beta program aplikace Beddit. Ta se zabývá sledováním spánku. Apple tuto společnost získal již před dvěma lety a až nyní s ní více začíná hospodařit. 

Beddit se dočkal prvního beta programu

Dle dostupných informací získají uživatelé beta programu přístup ke zcela novým verzím aplikace Beddit. Budou také moci cupertinské společnosti zaslat zpětnou vazbu prostřednictvím sdílení dat a vyplňování průzkumů.Účastníci beta programu budou kromě diagnostických dat sdílet také data o používání aplikace, nastavení aplikace a výsledcích spánku. Nejprve ale bude samozřejmě zapotřebí potvrdit souhlas se zasíláním těchto informací. 

Apple také informoval o tom, že účast v beta programu je zcela dobrovolná a uživatelé mohou kdykoliv z programu odstoupit. To v praxi znamená, že po odstoupení nebudou žádná data shromažďována. Pokud ale v budoucnu uživatel bude chtít znovu do beta programu vstoupit, bude se moci vrátit zpět k verzi, u které skončil. 

Je zde ale několik důležitých požadavků, kterými se uživatelé musí řídit. Tak zaprvé, zájemce o vstup do beta programu se musí nacházet na území USA, kde je v prodeji Beddit Sleep Monitor a musí mu být minimálně 22 let a více. Dále také musí souhlasit s tím, že bude dostávat od Applu e-maily týkající se beta programu. 

Nutno podotknout, že Apple sledování spánku nějaký čas nabízí. Konkrétně se jedná o funkci Bedtime v iOS aplikaci Hodiny. Funkce je k dispozici již od verze iOS 10. Ovšem po zakoupení společnosti Beddit učinil Apple obrovský krok dopředu a nyní je na něm, jak s touto konkurenční výhodou vynaloží. 

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim