reklama

Aplikace Youtube získává nové filtry a nejen to

Aplikace Youtube získává nové filtry a nejen to
2019-06-26T19:18:53+02:00
• 27. 6. 2019

Zdroj: Youtube

Nějakou dobu sledujeme nejrůznější náznaky novinek u aplikace a služby Youtube, které probíhají testováním. Nyní došlo na představení několika z nich, takže lze očekávat, že se v dohledné době objeví ve vašem zařízení. Youtube evidentně ukončil testování a vše je připraveno k používání.

Nově filtry a možnost nedoporučování

V první řade se na domovské obrazovce nově objeví témata nebo spíše filtry, abyste si určili, jaký obsah se má vlastně doporučovat. Vždy se nabízí několik položek a jsou určeny pomocí algoritmu, který vyhodnocuje vaši aktivitu. Měli byste se tedy setkat s takovými tématy, která jsou vám bližší.

Podobná funkcionalita se nachází u doporučených videí pod aktuálně přehrávaným. Zde si taktéž budete moci zvolit téma, které vám nejvíce vyhovuje. Pokud máte zapnuté automatické přehrávání, měli byste vždy sledovat podobný obsah.

Youtube ale také myslel i na případ, kdy se vám stále doporučuje nějaký kanál, jelikož je na Youtube oblíbený a služba jako taková ho vyhodnocuje jako vhodný pro sledování. Nově v rámci menu budete moci takový kanál pomyslně zablokovat. Youtube vám ho přestane nabízet, ale to ještě neznamená, že byste jej nedohledali vůbec.

Co se týče doporučování, Youtube nabídne více informací po videem, proč vám jej vůbec doporučuje. Tato novinka se již zobrazuje nyní, ale Youtube doplní další informace.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat