reklama

WhatsApp Beta nově podporuje animované samolepky v oznamovacím centru

WhatsApp Beta nově podporuje animované samolepky v oznamovacím centru
2019-05-10T16:38:37+01:00
• 11. 5. 2019
1

Nedávno jsme se doÄŤkali novĂ© aktualizace pro aplikaci WhatsApp Beta, která pĹ™inesla animovanĂ© samolepky – pĹ™esnÄ› takovĂ© samolepky, kterĂ© se nacházejĂ­ na platformÄ› Facebook Messenger. WhatsApp to myslĂ­ s tÄ›mito samolepkami vážnÄ›, coĹľ dokazuje i nejnovÄ›jší aktualizace.

WhatsApp Beta nabízí animované samolepky

Společnost WhatsApp si zřejmě myslí, že samolepky jsou důležitým prvkem služby a celkové komunikace mezi uživateli. Proto se rozhodla do své nejnovější aktualizace pro aplikaci WhatsApp Beta nabídnout uživatelům, respektive testerům možnost vyzkoušet si animované samolepky v oznamovacím centru. 

To znamená, že pokud uživatel dostane zprávu, ve které se nachází samolepka, bude si ji moci zobrazit již v rámci oznamovacího centra. Animované samolepky fungují jako nativní soubory, které se dokážou automaticky spustit ihned po přijetí. Ještě lepší je, že pracují perfektně s webovým nebo desktopovým klientem WhatsApp. V praxi to mimo jiné znamená, že je můžete odeslat odkudkoliv. 

Podle dostupných informací je tato novinka k dispozici nejen pro operační systém Android, ale také iOS. Pokud si tedy nainstalujete WhatsApp Beta 2.19.50.21, budete moci animované samolepky zobrazit již v oznamovacím centru bez nutnosti otevírání aplikace. 

V současné chvíli není jasné, kdy zhruba se novinky dočká široká veřejnost. Vzhledem k tomu ale, že se jedná o opravdu malou změnu, pravděpodobně se jej dočkáme dříve. 

logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp Inc. Zdarma ANDROID logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vis Maior

11. 5. 2019, 13:43

Pořád ten WhatsApp musí kopírovat Viber.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim