reklama

One UI aktualizace zamířila na starší chytré hodinky od Samsungu

One UI aktualizace zamířila na starší chytré hodinky od Samsungu
2019-05-21T13:39:45+02:00
• 21. 5. 2019
3

Galaxy Watch Active je poměrně zajímavý kus nositelného zařízení, které se snaží spojit to nejlepší ze světa chytrých hodinek a fitness trackerů. Samozřejmě se ale nejedná o hardware pro každého. Hlavně z důvodu, že Samsung stále prodává velmi populární model Gear S3. 

One UI se dočkalo novinek

Kromě nižší ceny nabízí Galaxy Watch Active také novější rozhraní, které je navrženo přesně tak, aby bylo v souladu s nejnovějším operačním systémem Android, respektive nadstavbou One UI pro telefony značky Samsung. Nyní se ale jihokorejský výrobce rozhodl přichystat aktualizaci s novým uživatelským rozhraním také pro starší modely chytrých hodinek. 

Přesněji se nového instalačního balíčku dočkaly hodinky typu Gear S3 a Gear Sport. Majitelé těchto chytrých hodinek se mohou těšit na aktualizaci o velikosti 115 MB. I přes malou velikost přináší mnoho změn, hlavně tedy po kosmetické stránce. Kromě nového uživatelského rozhraní se uživatelé dočkali také různých funkcí. Samsung mimo jiné zapracoval i na životnosti baterie, která nyní na jedno nabití vydrží o hodinu déle. K dispozici jsou ale také nové ciferníky a podobně. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Erik Řehák

22. 5. 2019, 7:27
Android aplikace

Přišla včera kolem 12 hodiny. Mám S3 Frontier kupované v srpnu v Německu. Druhé co má paní, ty byli kupované v listopadu v ČR v Alze a stále nic. Bude to chodit zřejmě postupně.

Petr Hošek

21. 5. 2019, 22:03
Android aplikace

Kdy dorazí do ČR???

David Zápal

21. 5. 2019, 15:00

Nic takového nepřišlo. Teprve přijde.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim