reklama

Nové watchOS 5.2.1 je k dispozici ke stažení, novinek je jako šafránu

Nové watchOS 5.2.1 je k dispozici ke stažení, novinek je jako šafránu
2019-05-14T11:41:35+02:00
• 14. 5. 2019

Společnost Apple kromě nového iOS 12.3 vydala také aktualizaci pro své chytré hodinky pod názvem Apple Watch. Majitelé těchto hodinek mají nyní k dispozici ke stažení nový instalační balíček watchOS 5.2.1. Pojďme se společně podívat na veškeré změny v systému.

watchOS 5.2.1 přináší drobné úpravy

Apple v tomto případě cílil jednoznačně na majitele Apple Watch Series 4, kteří se dočkali podpory nejnovější funkce EKG, jenž je implementovaný přímo v digitální korunce. Tato funkce j e zpřístupněna nejen na území České republiky, ale také v Chorvatsku, na Islandu, v Polsku a na Slovensku. 

V České republice, Chorvatsku, na Isladnu, v Polsku a na Slovensku je nově také dostupné oznamování nepravidelného srdečního rytmu. Apple ale připravil nějaké drobnější úpravy také pro majitele starších generací hodinek. 

Tak například byla opravena chyba, která u některých uživatelů způsobovala mizení čísel na ciferníku Cestovatelský. K dispozici je mimo jiné také i nový ciferník, který zaujme hlavně díky svým duhovým pruhům. Ten se nově při klepnutí či zvednutí zápěstí různě kroutí. 

Nový operační systém watchOS 5.2.1 samozřejmě nainstalujete klasicky prostřednictvím mobilní aplikace Watch, tedy přes iPhone. Mějte však na paměti, že akumulátor hodinek musí být dobit minimálně na 50 %. Pro instalaci aktualizace je také důležité mít Apple Watch připojené k nabíječce. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim