reklama

Facebook Bonfire končí, nebyl zájem uživatelů aktualizováno

Facebook Bonfire končí, nebyl zájem uživatelů [aktualizováno]
2019-05-06T10:35:41+01:00
• 6. 5. 2019
1

Aktualizováno 6. 5. 2019

Před dvěma lety Facebook začal testovat aplikaci Bonfire, která se zaměřovala na skupinové video hovory. Nyní jsme se dočkali oznámení, že aplikace a služba jako taková končí již nyní v květnu, jelikož se nesetkala s očekáváním, které měl Facebook. Ani zájem uživatelů nebyl velký, ostatně se nikdy neprosadila a také se nikdy nerozšířila na všechny trhy. Aplikace jako taková již není dostupná v Obchodě Play.

Aktualizováno 2. 11. 2017

V září jsme se dozvěděli o aplikaci Bonfire od Facebooku, která přináší možnost skupinových videohovorů. To je v podstatě jediná funkce, na kterou se zaměřuje. Kromě toho disponuje nálepkami a jinými efekty, které se dají aplikovat. Nyní přichází i na vybrané trhy pro systém Android. Bohužel Česko mezi ně nepatří. Pokud si ale chcete aplikaci vyzkoušet, můžete si stáhnout instalační APK soubor.

logo-app Bonfire: Group Video Chat Facebook Zdarma ANDROID

Původní článek 17. 9.

Již v červenci získal zahraniční server The Verge zajímavou informaci týkající se největší sociální sítě na světě. Podle všeho v té době Facebook testoval samostatnou skupinu videohovorů, a to pod názvem aplikace Bonfire. Podrobnější informace nyní získali kolegové ze serveru The Next Web, kteří své čtenáře informoval o tom, že se aplikace Bonfire objevila v dánském Apple App Storu.

Podle prvních zkušeností je Bonfire až neuvěřitelně podobný jiné aplikaci pro vytváření skupinových videohovorů, přesněji se jedná o Houseparty. Tuto informaci mimo jiné potvrdil i náš zdroj The Next Web. Nová aplikace po vzoru Facebooku vám umožní nejen uspořádat videohovory s více lidmi najednou, ale taktéž můžete používat efekty, které například najdete ve Snapchatu. Dále můžete své obrázky sdílet s dalšími aplikacemi – Instagram, Facebook a Messenger.

Přátelé, kteří budou přidání do vámi vytvořeného chatu, získají speciální oznámení v aplikaci Messenger. Jakmile se k vám připojí, mohou s vámi začít komunikovat a vést debatu. The Next Web uvádí, že aplikace byla v Dánsku stažena více než 2000krát. Bonfire má za úkol propojit nový projekt společnosti Facebook a také vybudovat širokou komunitu.

Zdroje: theverge.com, theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vojtěch Hořánek

2. 11. 2017, 20:11
Android aplikace

Ach ty filtry, však to je úplně zbytečný

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim